FORUM Parkiet.pl

• podziel się doświadczeniami
  • uzyskaj cenne rady
  • znajdź opinie o produktach
Dyskusje na temat drzwi wejściowe do domu i mieszkania. Rozmowy na temat różnych modeli drzwi wewnętrznych i zewnętrznych od polskich producentów takich jak Porta, Pol Skone i DRE. Napisz swoją opinie co sądzisz o drzwiach przesuwnych, łamanych, składanych lub harmonijkowych. Kupiłeś drzwi wewnętrzne w Castoramie, Obi lub Leroy Merlin? Podziel się opinią!
By Zbyszek
Moim zdaniem szklane drzwi nie sprawdzą się w każdym pomieszczeniu np. do łazienki czy sypialni kompletnie się one nie nadają.
By redigita
To zależy jakie drzwi szklane masz na myśli ;) jeśli chodzi Ci o takie drzwi industrialne czy loftowe, no to jak najbardziej - są świetne. Moja żona przekonała mnie, żebyśmy takie zrobili z sypialni do garderoby. Niechętnie, ale dałem się jej namówić i nie żałuję :lol: Polecam wykonanie od nich https://icon-concept.pl/loft/, są sprawdzeni, a to bardzo ważne w przypadku tego typu drzwiach ;)
By SuperBoy
Ja jestem podobnego zdania, drzwi szklane najlepiej do takich nowoczesnych wnętrz pasują :)
By Guzik
E tam, dla mnie drzwi wewnętrzne szklane, szczególnie przesuwane to fajne rozwiązanie do kuchni ;)
By Remik82
Mam wrażenie, że u nas szklane drzwi są mało popularne, jak tak patrzę po mieszkaniach znajomych to chyba u nikogo jeszcze nie widziałem.
By maro
Krystiano pisze:Ale jak się coś fajnie zaaranżuje, szklane drzwi mogą super się prezentować :)
Niby tak, ale jednak drzwi wewnętrzne szklane nie wszędzie będą pasować ;)
By Andzia
Remik82 pisze:Mam wrażenie, że u nas szklane drzwi są mało popularne, jak tak patrzę po mieszkaniach znajomych to chyba u nikogo jeszcze nie widziałem.
Hm, u nas chyba rzeczywiście raczej króluje drewno ;)
Drzwi Warszawa

My kupowaliśmy w Bricoman. Mają spory wybór drzwi […]

Zamek, klamki, uszczelka - wszystko do drzwi

Jeśli chodzi o klamki to ja wszystkie kupowałam na[…]

Donice w ogrodzie

Nie tylko wybór donic do ogrodu ma znaczenie, ogól[…]

Projekt domu

Wydaje mi sie, że lepiej jest kupić gotowy projekt[…]

POSZUKUJEMY FACHOWCÓW DO WSPÓŁPRACY

Jeżeli jesteś parkieciarzem, montażystą lub stolarzem,
skontaktuj się z nami!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>