FORUM Parkiet.pl

  • podziel się doświadczeniami
  • uzyskaj cenne rady
  • znajdź opinie o produktach
Dyskusje na temat drzwi wejściowe do domu i mieszkania. Rozmowy na temat różnych modeli drzwi wewnętrznych i zewnętrznych od polskich producentów takich jak Porta, Pol Skone i DRE. Napisz swoją opinie co sądzisz o drzwiach przesuwnych, łamanych, składanych lub harmonijkowych. Kupiłeś drzwi wewnętrzne w Castoramie, Obi lub Leroy Merlin? Podziel się opinią!
By Madzia
#9631
Co powiedzie na drzwi Asilo? Warto je kupić do domu?
By kara
#9637
Marka Asilo drzwi ma dość niezłe, choć z tego co wiem to strasznie słabo jest z reklamacjami, długo to trwa i jeszcze wracają i tak uszkodzone.
By Zbyszko
#10660
Zdecydowałem się na drzwi Asilo, poza małymi problemami z zamkiem magnetycznym, nie mam na co narzekać :)
By Sławek
#11432
Szukam konstruktywnych opinii na temat Asilo, drzwi tej firmy bardzo mi się podobają, jednak nie wiem czy warto ryzykować ich zakup.
By Krystian
#11437
Trochę dziwią mnie negatywne opinie na temat firmy Asilo drzwi są naprawdę dobrej jakości, użytkuje je chyba od 2012 roku i nie miałem z nimi żadnych problemów.
By Rysio
#11661
Sławek pisze:Szukam konstruktywnych opinii na temat Asilo, drzwi tej firmy bardzo mi się podobają, jednak nie wiem czy warto ryzykować ich zakup.

Jeśli chodzi o drzwi Asilo, osobiście ich nigdy nie miałem, ale słyszałem negatywne raczej opinie, radzę spróbować z innym producentem.
By Zbyszko
#11720
Co do Asilo drzwi, to sam się z nimi wstrzymałem, jak poczytałem o różnych dziwnych problemach z tymi drzwiami, więc raczej nie warto ich u siebie montować
Dobre drewno na taras

Ja u siebie rozważałem drewno an tarasie ale ostat[…]

Jestem obecnie posiadaczką aparatu słuchowego. Uwi[…]

Jesteś pierwszą osobą, która twierdzi, że Largu[…]

Na rynku dostępnych jest kilka różnych marek sztu[…]

POSZUKUJEMY FACHOWCÓW DO WSPÓŁPRACY

Jeżeli jesteś parkieciarzem, montażystą lub stolarzem,
skontaktuj się z nami!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>