FORUM Parkiet.pl

• podziel się doświadczeniami
  • uzyskaj cenne rady
  • znajdź opinie o produktach
Dyskusje na temat drzwi wejściowe do domu i mieszkania. Rozmowy na temat różnych modeli drzwi wewnętrznych i zewnętrznych od polskich producentów takich jak Porta, Pol Skone i DRE. Napisz swoją opinie co sądzisz o drzwiach przesuwnych, łamanych, składanych lub harmonijkowych. Kupiłeś drzwi wewnętrzne w Castoramie, Obi lub Leroy Merlin? Podziel się opinią!
By Madzia
Co powiedzie na drzwi Asilo? Warto je kupić do domu?
By kara
Marka Asilo drzwi ma dość niezłe, choć z tego co wiem to strasznie słabo jest z reklamacjami, długo to trwa i jeszcze wracają i tak uszkodzone.
By Zbyszko
Zdecydowałem się na drzwi Asilo, poza małymi problemami z zamkiem magnetycznym, nie mam na co narzekać :)
By Sławek
Szukam konstruktywnych opinii na temat Asilo, drzwi tej firmy bardzo mi się podobają, jednak nie wiem czy warto ryzykować ich zakup.
By Krystian
Trochę dziwią mnie negatywne opinie na temat firmy Asilo drzwi są naprawdę dobrej jakości, użytkuje je chyba od 2012 roku i nie miałem z nimi żadnych problemów.
By Rysio
Sławek pisze:Szukam konstruktywnych opinii na temat Asilo, drzwi tej firmy bardzo mi się podobają, jednak nie wiem czy warto ryzykować ich zakup.

Jeśli chodzi o drzwi Asilo, osobiście ich nigdy nie miałem, ale słyszałem negatywne raczej opinie, radzę spróbować z innym producentem.
By Zbyszko
Co do Asilo drzwi, to sam się z nimi wstrzymałem, jak poczytałem o różnych dziwnych problemach z tymi drzwiami, więc raczej nie warto ich u siebie montować

Oprócz google warto wejść sobie na portale takie j[…]

Ceny są zróżnicowane. Zwykle brane są pod uwagę ta[…]

A jeśli chodzi już o panele na ogrzewanie, to jaki[…]

Szare panele podłogowe

Fajnie się te szare panele w nowoczesnym wnętrzu s[…]

POSZUKUJEMY FACHOWCÓW DO WSPÓŁPRACY

Jeżeli jesteś parkieciarzem, montażystą lub stolarzem,
skontaktuj się z nami!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>