FORUM Parkiet.pl

• podziel się doświadczeniami
  • uzyskaj cenne rady
  • znajdź opinie o produktach
Dyskusje na temat drzwi wejściowe do domu i mieszkania. Rozmowy na temat różnych modeli drzwi wewnętrznych i zewnętrznych od polskich producentów takich jak Porta, Pol Skone i DRE. Napisz swoją opinie co sądzisz o drzwiach przesuwnych, łamanych, składanych lub harmonijkowych. Kupiłeś drzwi wewnętrzne w Castoramie, Obi lub Leroy Merlin? Podziel się opinią!
By Szaraczek
drzwi do pokoju powinny się podobać domownikom po prostu, nie należy patrzeć na modę itd. Należy patrzeć w tym na siebie :)
By Kondziu
drzwi przesuwne do łazienki są bardzo trafnym wyborem bardzo często, bo są tak naprawdę bardzo użyteczne
By Kondziu
drzwi pokojowe obi są jak najbardziej godne polecenia, dlatego można śmiało decydować się właśnie na ten produkt z tej firmy
By Kowalik
castorama drzwi pokojowe to jeden z najlepszych wyborów jakiego można dokonać, tanie i dobre, ja nie wymagam dużo od drzwi
By Stach
drzwi pokojowe mi się najbardziej podobają w jasnym brązie, jestem z nich najbardziej zadowolony :) oczywiście to zależy od wystroju , bo nie zawsze może to być odpowiednie zestawienie
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
Jaki zbiornik na szambo?

To zalezy ile osób mieszka i bedzie korzystać.

Jak rozwijać swój biznes?

Są firmy, które pomagają w rozwoju, między innymi […]

Ogrzewanie elektryczne jest drogie, chyba że oszcz[…]

Projektowanie wnętrz

Na pewno warto sprawdzić ofertę pracowni https[…]

POSZUKUJEMY FACHOWCÓW DO WSPÓŁPRACY

Jeżeli jesteś parkieciarzem, montażystą lub stolarzem,
skontaktuj się z nami!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>