FORUM Parkiet.pl

• podziel się doświadczeniami
  • uzyskaj cenne rady
  • znajdź opinie o produktach
Dyskusje na temat drzwi wejściowe do domu i mieszkania. Rozmowy na temat różnych modeli drzwi wewnętrznych i zewnętrznych od polskich producentów takich jak Porta, Pol Skone i DRE. Napisz swoją opinie co sądzisz o drzwiach przesuwnych, łamanych, składanych lub harmonijkowych. Kupiłeś drzwi wewnętrzne w Castoramie, Obi lub Leroy Merlin? Podziel się opinią!
By maro
Zdecydowałem się jakiś czas temu na drzwi pokojowe OBI, średnio jestem z nich zadowolony mówiąc szczerze, po perypetiach z montażem, transportem, wolę kupować z dobrego salonu meblowego.
By Madzia
Generalnie czy drzwi do pokoju czy wejściowe lepiej jest kupować od producenta, nie w sklepie budowlanym ;)
By mirek35
Niby tak, ale drzwi pokojowe OBI będą na każdą kieszeń, a te od producentów niekoniecznie ;)
By majsterkowicz
Ja też jestem zdania, że jakość jest najważniejsza i lepiej odpuścić markety budowlane jak Castorama. Drzwi pokojowe lepiej kupować u sprawdzonych producentów i wcale nie są to jakieś duże różnice w cenach.
By sisi
Ja wybierając drzwi do pokoju postawiłam na lokalny sklep specjalizujący się w sprzedaży drzwi i jestem zadowolona :)
By Kondziu
Trochę nie rozumiem odradzania marketów budowlanych, jeśli chodzi o drzwi pokojowe OBI ma bardzo bogaty wybór różnych producentów, więc spokojnie można wybrać te lepszej jakości :)
By Szaraczek
No dokładnie, nie ma różnicy czy to OBI czy Castorama drzwi pokojowe w tych sklepach są od różnych producentów, więc spokojnie można wybrać dobrej jakości produkt :)
By Witek
Planuję właśnie zmieniać drzwi pokojowe w domu, jakieś porady co do wyboru producenta czy struktury drzwi?
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 7

Ja korzystałem z Largus listwy i jestem zadowolon[…]

NMC ostatnio jak przeglądałam to się całkiem nieźl[…]

ja te listwy przysufitowe polecam teraz każdemu zn[…]

Sztukateria Orac Decor

na zakupy w orac decor to ja bym się w ogóle nie b[…]

POSZUKUJEMY FACHOWCÓW DO WSPÓŁPRACY