FORUM Parkiet.pl

• podziel się doświadczeniami
  • uzyskaj cenne rady
  • znajdź opinie o produktach
Dyskusje na temat drzwi wejściowe do domu i mieszkania. Rozmowy na temat różnych modeli drzwi wewnętrznych i zewnętrznych od polskich producentów takich jak Porta, Pol Skone i DRE. Napisz swoją opinie co sądzisz o drzwiach przesuwnych, łamanych, składanych lub harmonijkowych. Kupiłeś drzwi wewnętrzne w Castoramie, Obi lub Leroy Merlin? Podziel się opinią!
By AdrzejAndriu
Kupując drzwi pokojowe lepiej wybrać się do sklepu stacjonarnego czy zamówić przez internet?
By mirek35
Jak kupujesz drzwi pokojowe, allegro bym zdecydowanie odradzał, lepiej kupić u już w stacjonarnym sklepie.
By Kriss
Drzwi do pokoju też bym raczej w sklepie polecał wybierać, zawsze to lepiej na żywo obejrzeć i ewentualnie obsługi dopytać niż porywać się na coś z internetu.
By Kondziu
Ja też bym polecał sklep stacjonarny, można sprawdzić np. drzwi pokojowe OBI, ponoć są niezłej jakości.
By lula
Stefan pisze:Castorama drzwi pokojowe też ma całkiem niezłe :)

Ostatnio wymieniałam drzwi do pokoju dziecięcego, wzięłam z Castoramy i jestem zadowolona :)
By KamilD
mirek35 pisze:Jak kupujesz drzwi pokojowe, allegro bym zdecydowanie odradzał, lepiej kupić u już w stacjonarnym sklepie.

Ja generalnie nie polecam kupowania na allegro, jakoś ostatnio mam same złe doświadczenia, więc tez odradzam drzwi pokojowe allegro.
By Rysio
Ja tam uważam, że można i kupić przez internet, ale od sprawdzonego producenta, np. drzwi pokojowe OBI będą spoko :)
By Zbyszko
Ja tam jestem zdania, że czy drzwi pokojowe czy zewnętrze lepiej kupować w sklepie stacjonarnym.
By Witek
Ja tam jestem fanem zakupów przez internet, więc moim zdaniem nie ma nic złego w zakupie drzwi do pokoju online.

Moja koleżanka w ten sposób przyozdobiła cały swój[…]

Listwy oświetleniowe LED

Wydaje mi sie, że wieczorem w salonie takie ledy w[…]

Stalowa hala

Wydawałoby się, że taka stalowa hala to nic trudne[…]

Z tego co wiem to ecco nie jest raczej polska firm[…]

POSZUKUJEMY FACHOWCÓW DO WSPÓŁPRACY

Jeżeli jesteś parkieciarzem, montażystą lub stolarzem,
skontaktuj się z nami!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>