FORUM Parkiet.pl

• podziel się doświadczeniami
  • uzyskaj cenne rady
  • znajdź opinie o produktach
Dyskusje na temat drzwi wejściowe do domu i mieszkania. Rozmowy na temat różnych modeli drzwi wewnętrznych i zewnętrznych od polskich producentów takich jak Porta, Pol Skone i DRE. Napisz swoją opinie co sądzisz o drzwiach przesuwnych, łamanych, składanych lub harmonijkowych. Kupiłeś drzwi wewnętrzne w Castoramie, Obi lub Leroy Merlin? Podziel się opinią!
By kara
Wydaje mi się, że wymiary drzwi nie są najważniejsze, nawet jeśli ma się dość popularne, to jeśli chce się porządne drzwi to najlepiej jest postawić na sprawdzonego stolarza.
By Rysio
O standardowych wymiarach nie ma co rozmawiać :D Bardziej zastanawia mnie, gdzie polecacie zrobić drzwi na wymiar ;)
By maro
Zbyszek pisze:Chyba to żadne wyzwanie wziąć miarkę i zmierzyć wymiary drzwi ;)

Dla niektórych może się to okazać wyzwaniem :lol: :lol: :lol:
By AdrzejAndriu
Jeśli chodzi właśnie o drzwi na wymiar, to jak to jest z nimi muszę szukać specjalnie firmy która je dla mnie wykona czy popularni producenci też robią drzwi na wymiar?
By Kondziu
Wydaje mi się, że jak się podeśle wymiary drzwi do niektórych producentów to zrobią dla Ciebie drzwi :)
By maro
Kondziu pisze:Wydaje mi się, że jak się podeśle wymiary drzwi do niektórych producentów to zrobią dla Ciebie drzwi :)

Nawet czytałem o tym na stronie jakiegoś z producentów, ale teraz już nie pamiętam dokładnie gdzie :(
By mirek35
Zmuszony jestem kupić drzwi na wymiar, jednak za bardzo się na tym nie znam. Stąd moje pytania - czy wiąże się to z dużymi kosztami? Czy muszę się ograniczać jedynie do stolarzy czy może jacyś producenci mają w swojej ofercie drzwi na wymiar?
By kamillimak
Z tego co wiem, to Porta robi drzwi na wymiar. Nie wiem jak to kosztowo dokładnie wygląda, bo to pewnie zależy od zamówienia, ale możesz sobie spisać wymiary drzwi i wysłać do nich zapytanie, żeby sprawdzić, co Ci zaproponują :)
Drzwi Warszawa

My kupowaliśmy w Bricoman. Mają spory wybór drzwi […]

Zamek, klamki, uszczelka - wszystko do drzwi

Jeśli chodzi o klamki to ja wszystkie kupowałam na[…]

Donice w ogrodzie

Nie tylko wybór donic do ogrodu ma znaczenie, ogól[…]

Projekt domu

Wydaje mi sie, że lepiej jest kupić gotowy projekt[…]

POSZUKUJEMY FACHOWCÓW DO WSPÓŁPRACY

Jeżeli jesteś parkieciarzem, montażystą lub stolarzem,
skontaktuj się z nami!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>