FORUM Parkiet.pl

• podziel się doświadczeniami
  • uzyskaj cenne rady
  • znajdź opinie o produktach
Dyskusje na temat drzwi wejściowe do domu i mieszkania. Rozmowy na temat różnych modeli drzwi wewnętrznych i zewnętrznych od polskich producentów takich jak Porta, Pol Skone i DRE. Napisz swoją opinie co sądzisz o drzwiach przesuwnych, łamanych, składanych lub harmonijkowych. Kupiłeś drzwi wewnętrzne w Castoramie, Obi lub Leroy Merlin? Podziel się opinią!
By DagaD
Zastanawiam się nad zmianą drzwi zewnętrznych w domu, czy warto decydować się na drzwi drewniane?
By Zbyszek
Drzwi drewniane wewnętrzne mogą sporo kosztować, w końcu drewno sporo kosztuje, ale za to są ekologiczne i łatwe w montażu, no i jeszcze bogactwo barw drewna sprawia, że nie trzeba się martwić, aby znaleźć coś pasującego do wnętrza ;)
By Szaraczek
Ogólnie drzwi zewnętrzne drewniane ceny mają dość wysokie, widełki cenowe to mniej więcej od 2000 zł do nawet 9000 zł, więc to duży wydatek, ale za to zapewniają dobrą izolację cieplną, no i są solidne i jak wcześniej wspomniano jest ich bardzo bogaty wybór :)
By Madzia
Drzwi drewniane zewnętrzne to klasa sama w sobie, ja bym się nie zastanawiała, tylko na nie oszczędzała! :D
By Guzik
Drzwi zewnętrzne drewniane to nie tylko super wygląd, to także wspaniała termoizolacja a jeszcze jak wybierzesz takie z zabezpieczeniami antywłamaniowi to o bezpieczeństwo nie będziesz musiała się martwić.
By mirek35
Moim zdaniem drzwi zewnętrzne z litego drewna to super sprawa, zawsze będą solidniejsze, a drzwi drewniane wewnętrzne wystarczy jak będą ze sklejki.

Moja koleżanka w ten sposób przyozdobiła cały swój[…]

Listwy oświetleniowe LED

Wydaje mi sie, że wieczorem w salonie takie ledy w[…]

Stalowa hala

Wydawałoby się, że taka stalowa hala to nic trudne[…]

Z tego co wiem to ecco nie jest raczej polska firm[…]

POSZUKUJEMY FACHOWCÓW DO WSPÓŁPRACY

Jeżeli jesteś parkieciarzem, montażystą lub stolarzem,
skontaktuj się z nami!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>