FORUM Parkiet.pl

• podziel się doświadczeniami
  • uzyskaj cenne rady
  • znajdź opinie o produktach
Dyskusje na temat drzwi wejściowe do domu i mieszkania. Rozmowy na temat różnych modeli drzwi wewnętrznych i zewnętrznych od polskich producentów takich jak Porta, Pol Skone i DRE. Napisz swoją opinie co sądzisz o drzwiach przesuwnych, łamanych, składanych lub harmonijkowych. Kupiłeś drzwi wewnętrzne w Castoramie, Obi lub Leroy Merlin? Podziel się opinią!
By Zbyszek
Myślałem trochę, aby wstawić drzwi przesuwne do sypialni jednak nie mogę się trochę zdecydować na jaki system postawić. Jak wygląda sprawa montażu takich drzwi, lepiej zrobić to samemu czy może kogoś wynająć? Na jakie koszty mam się szykować?
By Stefan
Ja co prawda nie jestem znawcą, jedynie mogę podpowiedzieć, że drzwi przesuwne naścienne są tańsze od tych chowanych w ścianę, ale na montażu się nie znam
By Bożena
A myślałeś może, żeby drzwi przesuwne szklane wybrać? One się tak super prezentują :) Ale chyba są droższe w porównaniu do takich zwykłych
By Krystian
Jeśli chodzi o drzwi przesuwne do pokoju to montaż jest trudniejszy niż zwykłe, więc jak się nie znasz lepiej zostawić to fachowcom. Co do systemów - to kwestia ile jesteś w stanie zapłacić, drzwi chowane w ścianę są droższe w porównaniu do naściennych.
By Szaraczek
Dobrej jakości szklane drzwi suwane można znaleźć w ofercie Baas Polska, Alpha Glass, Glassform, Uniglass oraz drzwi Porta :)
By Karp
Mam u siebie drzwi przesuwne chowane w ścianę z PolSkone i jestem z nich zadowolony :)
By Dan
Szaraczek pisze:Dobrej jakości szklane drzwi suwane można znaleźć w ofercie Baas Polska, Alpha Glass, Glassform, Uniglass oraz drzwi Porta :)

Ma ktoś może drzwi przesuwne szklane, którejś z tych firm i jest się w stanie wypowiedzieć na ich temat?
  • 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13

Ja mam właśnie taką sypialnię w stylu glamour. Ran[…]

Ja uwielbiam czytać i oglądać seriale, w sezonie n[…]

Projektowanie wnętrz

Przy projektowaniu wnętrza w firmie, oraz wyborze […]

Magazyn