FORUM Parkiet.pl

• podziel się doświadczeniami
  • uzyskaj cenne rady
  • znajdź opinie o produktach
Dyskusje na temat drzwi wejściowe do domu i mieszkania. Rozmowy na temat różnych modeli drzwi wewnętrznych i zewnętrznych od polskich producentów takich jak Porta, Pol Skone i DRE. Napisz swoją opinie co sądzisz o drzwiach przesuwnych, łamanych, składanych lub harmonijkowych. Kupiłeś drzwi wewnętrzne w Castoramie, Obi lub Leroy Merlin? Podziel się opinią!
By Stach
A jak myślicie lepszym wyborem są drzwi przesuwne naścienne czy chowane w ścianę?
By maro
Choć drzwi przesuwne chowane w ścianę są droższe, jakoś lepiej podobają mi się naścienne :)
By Jaśko
Mi to by było szkoda takie szklane drzwi przesuwne zamontować, bałbym się, że zaraz się poniszczą
By Dem
A gdzie chcesz montować te przesuwane drzwi? w jakimś pomieszczeniu czy bardziej chodzi o takie do szafy?
By DagaD
Ja mam drzwi przesuwne podwójne u siebie w domu i zdecydowałam się na takie chowane w ścianie, u mnie się sprawdza to rozwiązanie :)
By Madzia
Ja też bym chętnie takie drzwi przesuwne wewnętrzne zamontowała u siebie, ale właśnie nie mogę się zdecydować czy mają być naścienne czy chowane w ścianę
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
Prezenet ślubny?

Myślę, ze jeśli chodzi o prezent ślubny, to najbez[…]

Ogrzewaie domu

Najlepszym sposobem ogrzewania domu jest moim zdan[…]

Tłumaczenia z hebrajskiego