FORUM Parkiet.pl

• podziel się doświadczeniami
  • uzyskaj cenne rady
  • znajdź opinie o produktach
Dyskusje na temat drzwi wejściowe do domu i mieszkania. Rozmowy na temat różnych modeli drzwi wewnętrznych i zewnętrznych od polskich producentów takich jak Porta, Pol Skone i DRE. Napisz swoją opinie co sądzisz o drzwiach przesuwnych, łamanych, składanych lub harmonijkowych. Kupiłeś drzwi wewnętrzne w Castoramie, Obi lub Leroy Merlin? Podziel się opinią!
By Kondziu
Chciałbym zamontować u siebie drzwi suwane, jakie macie porady co do ich wyboru? Na co zwracać uwagę przy zakupie?
By Szaraczek
Zanim zakupisz przesuwane drzwi polecam się zastanowić nad kilkoma kwestiami - gdzie będą one zamontowane, jaki sposób mocowania Cię interesuje, jaka będzie szerokość otworu i długość prowadnicy, jakie wymiary Cię interesują i ile skrzydeł planujesz montować - z pewnością łatwiej będzie Ci wtedy wybrać drzwi :)
By Roman
Miałem szansę mieć styczność ze szklanymi drzwiami przesuwnymi i bardzo ciekawie wyglądają piaskowane. Dobrze spełniają swoją rolę w garderobie
By AgaS
Ja akurat zdecydowałam się na drzwi przesuwne pokojowe z PCV, ale chyba doczytam o tych szklanych :)
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10

Po tych wszystkich opiniach to chyba sama się na Q[…]

A jakiej firmy byście polecali listwy dekoracyjne?[…]

Szare panele podłogowe

To może takie ciemniejsze panele? ;) https://[…]

Drzwi szklane

Szklane drzwi mają słabszą izolację termiczną i a[…]