FORUM Parkiet.pl

• podziel się doświadczeniami
  • uzyskaj cenne rady
  • znajdź opinie o produktach
Dyskusje na temat drzwi wejściowe do domu i mieszkania. Rozmowy na temat różnych modeli drzwi wewnętrznych i zewnętrznych od polskich producentów takich jak Porta, Pol Skone i DRE. Napisz swoją opinie co sądzisz o drzwiach przesuwnych, łamanych, składanych lub harmonijkowych. Kupiłeś drzwi wewnętrzne w Castoramie, Obi lub Leroy Merlin? Podziel się opinią!
By Wiktor.
Ja zdecydowałem się jakiś czas temat na drzwi przesuwne szklane do salonu, nie montowałem sam, tylko wyszukałem specjalistów w okolicy, którzy się specjalizują właśnie w drzwiach przesuwanych i naprawdę jestem zadowolony z ich roboty :)
By Zbyszko
Ja zdecydowałem się akurat na drzwi przesuwne naścienne, niby są prostsze w montażu niż np. chowane w ścianę, ale też zamawiałem fachowców, żeby mi zamontowali :)
By Krystiano
Zbyszko pisze:Ja zdecydowałem się akurat na drzwi przesuwne naścienne, niby są prostsze w montażu niż np. chowane w ścianę, ale też zamawiałem fachowców, żeby mi zamontowali :)

Drzwi przesuwne chowane w ścianę mają to do siebie, że ciężko je samemu zamontować, a cena też ich nie jest najniższa ;)
By Stach
Karp pisze:
Guzik pisze:Gdzie polecacie kupić drzwi przesuwne wewnętrzne?
Bez różnicy czy chodzi o drzwi przesuwne podwójne czy pojedyncze możesz też spróbować poszukać czy nie ma w okolicy firmy, która specjalizuje się właśnie w drzwiach przesuwnych :)

Można też w każdym sklepie budowlanym dostać :D
By Andzia
Kwestia gustu, mi np. bardzo podobają się drzwi przesuwne podwójne, jednak budżet mi na nie nie pozwala ;)
By majsterkowicz
Mi to się od zawsze drzwi przesuwne do garderoby marzą, ale nie mogę się zdecydować czy wolę naścienne czy chowane w ścianę ;)
By Kamcia
Dla mnie drzwi przesuwne szklane najlepiej pasują do nowoczesnych minimalistycznych zdjęć, coś jak na zdjęciu ;) Macie pomysły na inne aranżacje?
Obrazek
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 13

Ja mam właśnie taką sypialnię w stylu glamour. Ran[…]

Ja uwielbiam czytać i oglądać seriale, w sezonie n[…]

Projektowanie wnętrz

Przy projektowaniu wnętrza w firmie, oraz wyborze […]