FORUM Parkiet.pl

• podziel się doświadczeniami
  • uzyskaj cenne rady
  • znajdź opinie o produktach
Dyskusje na temat drzwi wejściowe do domu i mieszkania. Rozmowy na temat różnych modeli drzwi wewnętrznych i zewnętrznych od polskich producentów takich jak Porta, Pol Skone i DRE. Napisz swoją opinie co sądzisz o drzwiach przesuwnych, łamanych, składanych lub harmonijkowych. Kupiłeś drzwi wewnętrzne w Castoramie, Obi lub Leroy Merlin? Podziel się opinią!
By Kondziu
Dla mnie szklane drzwi przesuwne są trochę nie praktyczne, nawet jeśli mają matowe szyby, wolę żeby jednak przez drzwi nie było widać za dużo :D
By Szaraczek
Jeśli chodzi o drzwi suwane, to jestem wielką fanką, więc najchętniej w prawie każdym pomieszczeniu miałabym je wstawione :)
By Remik82
Ja swoje drzwi przesuwne pokojowe kupiłem w Castoramie, tylko nie pamiętam jak było z montażem, czy musiałem sam montować, czy może mieli to w swojej ofercie.
By Karp
Guzik pisze:Gdzie polecacie kupić drzwi przesuwne wewnętrzne?
Bez różnicy czy chodzi o drzwi przesuwne podwójne czy pojedyncze możesz też spróbować poszukać czy nie ma w okolicy firmy, która specjalizuje się właśnie w drzwiach przesuwnych :)
By Dejmien
Remik82 pisze:Ja swoje drzwi przesuwne pokojowe kupiłem w Castoramie, tylko nie pamiętam jak było z montażem, czy musiałem sam montować, czy może mieli to w swojej ofercie.

Niektóre markety budowlane mają w swojej ofercie montaż drzwi, ale też nie wiem, jak to jest, jeśli chodzi o drzwi przesuwne
By Rysio
Jak kupowałem drzwi przesuwne do pokoju w Leroy, to oni nie montują, jedynie pomagają znaleźć nam kogoś, kto to zamontuje ;)
By KasiaK
Rysio pisze:Jak kupowałem drzwi przesuwne do pokoju w Leroy, to oni nie montują, jedynie pomagają znaleźć nam kogoś, kto to zamontuje ;)

Dokładnie, ale jak swoje przesuwane drzwi kupowałam, to wolałam jednak poszukać firmy, która w tym się specjalizuje :)
By Witek
Marzą mi się drzwi suwane, jednak za bardzo się na sprawie nie znam, macie jakieś porady co do zakupu? Na co zwracać uwagę? Gdzie warto kupić? Montować samemu czy zostawić jakiejś firmie?
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 13

Ja mam właśnie taką sypialnię w stylu glamour. Ran[…]

Ja uwielbiam czytać i oglądać seriale, w sezonie n[…]

Projektowanie wnętrz

Przy projektowaniu wnętrza w firmie, oraz wyborze […]

Magazyn