FORUM Parkiet.pl

  • podziel się doświadczeniami
  • uzyskaj cenne rady
  • znajdź opinie o produktach
Dyskusje na temat drzwi wejściowe do domu i mieszkania. Rozmowy na temat różnych modeli drzwi wewnętrznych i zewnętrznych od polskich producentów takich jak Porta, Pol Skone i DRE. Napisz swoją opinie co sądzisz o drzwiach przesuwnych, łamanych, składanych lub harmonijkowych. Kupiłeś drzwi wewnętrzne w Castoramie, Obi lub Leroy Merlin? Podziel się opinią!
By Zbyszek
#12625
Myślałem trochę, aby wstawić drzwi przesuwne do sypialni jednak nie mogę się trochę zdecydować na jaki system postawić. Jak wygląda sprawa montażu takich drzwi, lepiej zrobić to samemu czy może kogoś wynająć? Na jakie koszty mam się szykować?
By Stefan
#12652
Ja co prawda nie jestem znawcą, jedynie mogę podpowiedzieć, że drzwi przesuwne naścienne są tańsze od tych chowanych w ścianę, ale na montażu się nie znam
By Bożena
#12677
A myślałeś może, żeby drzwi przesuwne szklane wybrać? One się tak super prezentują :) Ale chyba są droższe w porównaniu do takich zwykłych
By Krystian
#12719
Jeśli chodzi o drzwi przesuwne do pokoju to montaż jest trudniejszy niż zwykłe, więc jak się nie znasz lepiej zostawić to fachowcom. Co do systemów - to kwestia ile jesteś w stanie zapłacić, drzwi chowane w ścianę są droższe w porównaniu do naściennych.
By Szaraczek
#12740
Dobrej jakości szklane drzwi suwane można znaleźć w ofercie Baas Polska, Alpha Glass, Glassform, Uniglass oraz drzwi Porta :)
By Karp
#12757
Mam u siebie drzwi przesuwne chowane w ścianę z PolSkone i jestem z nich zadowolony :)
By Dan
#12982
Szaraczek pisze:Dobrej jakości szklane drzwi suwane można znaleźć w ofercie Baas Polska, Alpha Glass, Glassform, Uniglass oraz drzwi Porta :)

Ma ktoś może drzwi przesuwne szklane, którejś z tych firm i jest się w stanie wypowiedzieć na ich temat?
  • 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
Prezenet ślubny?

Myślę, ze jeśli chodzi o prezent ślubny, to najbez[…]

Ogrzewaie domu

Najlepszym sposobem ogrzewania domu jest moim zdan[…]

Tłumaczenia z hebrajskiego

mam do przetłumaczenia dokumenty które sa po hebra[…]

jakie części do samochodu

jakie kupiliscie ostatnio cześci do samochodu ? Bo[…]

POSZUKUJEMY FACHOWCÓW DO WSPÓŁPRACY

Jeżeli jesteś parkieciarzem, montażystą lub stolarzem,
skontaktuj się z nami!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>