FORUM Parkiet.pl

• podziel się doświadczeniami
  • uzyskaj cenne rady
  • znajdź opinie o produktach
Dyskusje na temat drzwi wejściowe do domu i mieszkania. Rozmowy na temat różnych modeli drzwi wewnętrznych i zewnętrznych od polskich producentów takich jak Porta, Pol Skone i DRE. Napisz swoją opinie co sądzisz o drzwiach przesuwnych, łamanych, składanych lub harmonijkowych. Kupiłeś drzwi wewnętrzne w Castoramie, Obi lub Leroy Merlin? Podziel się opinią!
By Stefan
Jak się zdecyduje na drzwi wewnętrzne z ościeżnicą, ceny nie są o wiele wyższe a przynajmniej ma się komplet :)
By kamillimak
Jak drzwi wewnętrzne z ościeżnicą, Castorama raczej odpada moim zdaniem, postaw na jakiegoś sprawdzonego producenta
By Kondziu
majsterkowicz pisze:Ktoś się orientuje jakie drzwi wewnętrzne z ościeżnicą ceny mają? Bo zastanawiam się czy przy okazji wymiany drzwi nie wymienić też ościeżnicy.

Nowa ościeżnica moim zdaniem będzie lepsza, wszystko ładnie będzie do kompletu ;)
By Guzik
Stefan pisze:Jak się zdecyduje na drzwi wewnętrzne z ościeżnicą, ceny nie są o wiele wyższe a przynajmniej ma się komplet :)

Dokładnie :D Nie warto też na wszystkim oszczędzać ;)
By Remik82
Wiktor. pisze:Zdecydowałem się na drzwi wewnętrzne z ościeżnicą Castorama i powiem szczerze, że średnio jestem zadowolony.

Czemu, jeśli można wiedzieć :)
By Witek
Potrzebna mi nowa ościeżnica, stąd moje pytanie - jaką ościeżnicę wybrać do drzwi wewnętrznych?
By Malutka
Hm, jak kupowałam drzwi wewnętrzne z ościeżnicą to zdałam się na to, co sprzedawca mi polecał, więc nie pomogę :(
By DagaD
Guzik pisze:
Stefan pisze:Jak się zdecyduje na drzwi wewnętrzne z ościeżnicą, ceny nie są o wiele wyższe a przynajmniej ma się komplet :)

Dokładnie :D Nie warto też na wszystkim oszczędzać ;)

A ile właściwie kosztują takie ościeżnice?
By Madzia
Remik82 pisze:
Wiktor. pisze:Zdecydowałem się na drzwi wewnętrzne z ościeżnicą Castorama i powiem szczerze, że średnio jestem zadowolony.

Czemu, jeśli można wiedzieć :)

Co było powodem niezadowolenia? Drzwi czy ościeżnica?
Drzwi Warszawa

My kupowaliśmy w Bricoman. Mają spory wybór drzwi […]

Zamek, klamki, uszczelka - wszystko do drzwi

Jeśli chodzi o klamki to ja wszystkie kupowałam na[…]

Donice w ogrodzie

Nie tylko wybór donic do ogrodu ma znaczenie, ogól[…]

Projekt domu

Wydaje mi sie, że lepiej jest kupić gotowy projekt[…]

POSZUKUJEMY FACHOWCÓW DO WSPÓŁPRACY

Jeżeli jesteś parkieciarzem, montażystą lub stolarzem,
skontaktuj się z nami!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>