FORUM Parkiet.pl

• podziel się doświadczeniami
  • uzyskaj cenne rady
  • znajdź opinie o produktach
Dyskusje na temat drzwi wejściowe do domu i mieszkania. Rozmowy na temat różnych modeli drzwi wewnętrznych i zewnętrznych od polskich producentów takich jak Porta, Pol Skone i DRE. Napisz swoją opinie co sądzisz o drzwiach przesuwnych, łamanych, składanych lub harmonijkowych. Kupiłeś drzwi wewnętrzne w Castoramie, Obi lub Leroy Merlin? Podziel się opinią!
By Witek
Planuję kupić drzwi wewnętrzne z ościeżnicą, jak wybrać odpowiednią ościeżnicę?
By Zbyszko
Ościeżnica regulowana jest prostsza w montażu i świetnie sprawdzi się w pomieszczeniach o nietypowej grubości ścian, stałe natomiast lepiej sprawdzają się w przypadku małych pomieszczeń, więc wszystko zależy, gdzie chcesz takie drzwi zamontować :)
By majsterkowicz
Ktoś się orientuje jakie drzwi wewnętrzne z ościeżnicą ceny mają? Bo zastanawiam się czy przy okazji wymiany drzwi nie wymienić też ościeżnicy.
By Wiktor.
Zdecydowałem się na drzwi wewnętrzne z ościeżnicą Castorama i powiem szczerze, że średnio jestem zadowolony.
By Krystiano
W takim razie jakie drzwi wewnętrzne z ościeżnicą polecacie? Jakie marki się sprawdzają?
By maro
majsterkowicz pisze:Ktoś się orientuje jakie drzwi wewnętrzne z ościeżnicą ceny mają? Bo zastanawiam się czy przy okazji wymiany drzwi nie wymienić też ościeżnicy.

Różne ;) Najłatwiej będzie poszukać kilku interesujących Cię modeli i sprawdzić ;) Ale wydaje mi się drzwi wewnętrzne z ościeżnicą ceny mają niezbyt wygórowane ;)
By Jaśko
Ja tam bym polecał wymianę ościeżnicy razem z drzwiami. Nowa ościeżnica będzie od kompletu to będzie wszystko jak ta lala :D

Oprócz google warto wejść sobie na portale takie j[…]

Ceny są zróżnicowane. Zwykle brane są pod uwagę ta[…]

A jeśli chodzi już o panele na ogrzewanie, to jaki[…]

Szare panele podłogowe

Fajnie się te szare panele w nowoczesnym wnętrzu s[…]

POSZUKUJEMY FACHOWCÓW DO WSPÓŁPRACY

Jeżeli jesteś parkieciarzem, montażystą lub stolarzem,
skontaktuj się z nami!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>