FORUM Parkiet.pl

• podziel się doświadczeniami
  • uzyskaj cenne rady
  • znajdź opinie o produktach
Dyskusje na temat drzwi wejściowe do domu i mieszkania. Rozmowy na temat różnych modeli drzwi wewnętrznych i zewnętrznych od polskich producentów takich jak Porta, Pol Skone i DRE. Napisz swoją opinie co sądzisz o drzwiach przesuwnych, łamanych, składanych lub harmonijkowych. Kupiłeś drzwi wewnętrzne w Castoramie, Obi lub Leroy Merlin? Podziel się opinią!
By Krystian
Mi się wydaje że wcale takie złe nie są produkty z marketów budowlanych i drzwi wewnętrzne OBI nie powinny być aż takie złe, jak niektórzy piszą :)
By Guzik
Krystian pisze:Mi się wydaje że wcale takie złe nie są produkty z marketów budowlanych i drzwi wewnętrzne OBI nie powinny być aż takie złe, jak niektórzy piszą :)

O widzę, że ktoś ma podobne zdanie :) Kupując w OBI drzwi wewnętrzne spokojnie można wybrać porządne :)
By AgaS
W OBI drzwi spokojnie można znaleźć dobre drzwi, w ofercie mają też dostawę, tylko nie wiem jak jest z usługami montażu :)
By Wiktor.
Hm dziwne, jak przeglądałem ofertę OBI, bo chciałem kupić drzwi wewnętrzne OBI, to montażu nie widziałem w ofercie ;)
By maro
Czy kupisz w Castoramie czy OBI, drzwi wewnętrzne montujesz raczej na własną rękę, co najwyżej niektóre markety pomogą Ci znaleźć kogoś kto dla Ciebie to zrobi.
Prezenet ślubny?

Myślę, ze jeśli chodzi o prezent ślubny, to najbez[…]

Ogrzewaie domu

Najlepszym sposobem ogrzewania domu jest moim zdan[…]

Tłumaczenia z hebrajskiego

mam do przetłumaczenia dokumenty które sa po hebra[…]

jakie części do samochodu

jakie kupiliscie ostatnio cześci do samochodu ? Bo[…]

POSZUKUJEMY FACHOWCÓW DO WSPÓŁPRACY

Jeżeli jesteś parkieciarzem, montażystą lub stolarzem,
skontaktuj się z nami!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>