FORUM Parkiet.pl

• podziel się doświadczeniami
  • uzyskaj cenne rady
  • znajdź opinie o produktach
Dyskusje na temat drzwi wejściowe do domu i mieszkania. Rozmowy na temat różnych modeli drzwi wewnętrznych i zewnętrznych od polskich producentów takich jak Porta, Pol Skone i DRE. Napisz swoją opinie co sądzisz o drzwiach przesuwnych, łamanych, składanych lub harmonijkowych. Kupiłeś drzwi wewnętrzne w Castoramie, Obi lub Leroy Merlin? Podziel się opinią!
By kowalmarci
mój teściu ma takie między kuchnia a korytarzem i sypialnią a salonem. Spoko to wygląda sporo miejsca zaoszczędziło. Mimo, że na początku jak mi o tym mówił byłem sceptyczny tak teraz jestem pod wrażeniem jak fajnie może się to komponować z resztą :D
By Stefan
Drzwi przesuwne wewnętrzne fajna sprawa, w necie masz mnóstwo poradników, jak je zamontować :)
By lula
majsterkowicz pisze:Drzwi przesuwne podwójne rzeczywiście są drogie, ale serio wyglądają efektownie :D
Obrazek

Szklane drzwi przesuwne prezentują się naprawdę efektownie! :)
By AdrzejAndriu
Do kuchni i salonu polecałbym naścienny system drzwi przesuwnych, jest tańszy i podejrzewam, że spokojnie będziesz mieć miejsce na to rozwiązanie :)
By Guzik
A co gdy popsują się prowadnice do drzwi przesuwnych? Można je wymienić samodzielnie? Trudne to jest?
By Krystian
Prowadnice czy rolki do drzwi przesuwnych możesz kupić przez internet czy w jakimś sklepie i samemu wymienić, pomogą Ci na pewno instruktaże w necie, a jak nie czujesz się na siłach to lepiej wziąć jakiegoś fachowca.
By Stefan
Zamiast jedna rolka, prowadnica czy tam szyna do drzwi przesuwnych, to już lepiej zamówić cały system chyba niż bawić się w wymianę pojedynczego elementu.
By wilkona
Takie drzwi są super, ale faktycznie nie warto ich wykorzystywać we wszystkich pomieszczeniach. i trzeba się liczyć z tym, że faktycznie zajmują trochę miejsca (trzeba mieć taki duży fragment wolnej ściany, żeby później takie drzwi otworzyć). No i dojdzie kolejny element do mycia, jak to szkło, ale z drugiej strony jest ono dość łatwe w czyszczeniu, wiec nie powinno być to bardzo czasochłonne zajęcie.
wnętrza domów kraków

hej, interesuje mnie jak wyglądają wnętrza domó[…]

no nie wiem ja oglądałam filmy na yt ale ostateczn[…]

Szare panele podłogowe

ja jestem podobnego zdania, jakość w przypadku pod[…]

witajcie, czy może ktoś z użytkowników forum ma do[…]

POSZUKUJEMY FACHOWCÓW DO WSPÓŁPRACY

Jeżeli jesteś parkieciarzem, montażystą lub stolarzem,
skontaktuj się z nami!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>