FORUM Parkiet.pl

  • podziel się doświadczeniami
  • uzyskaj cenne rady
  • znajdź opinie o produktach
Dyskusje na temat drzwi wejściowe do domu i mieszkania. Rozmowy na temat różnych modeli drzwi wewnętrznych i zewnętrznych od polskich producentów takich jak Porta, Pol Skone i DRE. Napisz swoją opinie co sądzisz o drzwiach przesuwnych, łamanych, składanych lub harmonijkowych. Kupiłeś drzwi wewnętrzne w Castoramie, Obi lub Leroy Merlin? Podziel się opinią!
By kowalmarci
#9707
mój teściu ma takie między kuchnia a korytarzem i sypialnią a salonem. Spoko to wygląda sporo miejsca zaoszczędziło. Mimo, że na początku jak mi o tym mówił byłem sceptyczny tak teraz jestem pod wrażeniem jak fajnie może się to komponować z resztą :D
By Stefan
#9727
Drzwi przesuwne wewnętrzne fajna sprawa, w necie masz mnóstwo poradników, jak je zamontować :)
By lula
#9731
majsterkowicz pisze:Drzwi przesuwne podwójne rzeczywiście są drogie, ale serio wyglądają efektownie :D
Obrazek

Szklane drzwi przesuwne prezentują się naprawdę efektownie! :)
By AdrzejAndriu
#9735
Do kuchni i salonu polecałbym naścienny system drzwi przesuwnych, jest tańszy i podejrzewam, że spokojnie będziesz mieć miejsce na to rozwiązanie :)
By Guzik
#9744
A co gdy popsują się prowadnice do drzwi przesuwnych? Można je wymienić samodzielnie? Trudne to jest?
By Krystian
#9748
Prowadnice czy rolki do drzwi przesuwnych możesz kupić przez internet czy w jakimś sklepie i samemu wymienić, pomogą Ci na pewno instruktaże w necie, a jak nie czujesz się na siłach to lepiej wziąć jakiegoś fachowca.
By Stefan
#9751
Zamiast jedna rolka, prowadnica czy tam szyna do drzwi przesuwnych, to już lepiej zamówić cały system chyba niż bawić się w wymianę pojedynczego elementu.
By wilkona
#9762
Takie drzwi są super, ale faktycznie nie warto ich wykorzystywać we wszystkich pomieszczeniach. i trzeba się liczyć z tym, że faktycznie zajmują trochę miejsca (trzeba mieć taki duży fragment wolnej ściany, żeby później takie drzwi otworzyć). No i dojdzie kolejny element do mycia, jak to szkło, ale z drugiej strony jest ono dość łatwe w czyszczeniu, wiec nie powinno być to bardzo czasochłonne zajęcie.
By łuki
#9883
ja nigdy jeszcze nie widziałam fajnych drzwi przesuwanych, jakoś nie mój styl kojarzy mi się z komórką pod schodami harrego pottera, chociaż to dośc funkcjonalne rozwiązanie, tak sądzę.

Witam, prośba o pomoc z montażem listew przypodłog[…]

Winylowa podłoga, co to takiego?

Zastanawiam sie ostro nad panelami winylowymi. Upa[…]

Dodatki do wnętrza

Ogromne znaczenie w dekorowaniu wnętrz ma to w jak[…]

BEIJING Jared Goff Youth Jersey , May 12 (Xinhua[…]

POSZUKUJEMY FACHOWCÓW DO WSPÓŁPRACY

Jeżeli jesteś parkieciarzem, montażystą lub stolarzem,
skontaktuj się z nami!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>