FORUM Parkiet.pl

• podziel się doświadczeniami
  • uzyskaj cenne rady
  • znajdź opinie o produktach
Dyskusje na temat drzwi wejściowe do domu i mieszkania. Rozmowy na temat różnych modeli drzwi wewnętrznych i zewnętrznych od polskich producentów takich jak Porta, Pol Skone i DRE. Napisz swoją opinie co sądzisz o drzwiach przesuwnych, łamanych, składanych lub harmonijkowych. Kupiłeś drzwi wewnętrzne w Castoramie, Obi lub Leroy Merlin? Podziel się opinią!
By Kamilek
kamillimak pisze:Z tego co wiem, to Porta robi drzwi na wymiar. Nie wiem jak to kosztowo dokładnie wygląda, bo to pewnie zależy od zamówienia, ale możesz sobie spisać wymiary drzwi i wysłać do nich zapytanie, żeby sprawdzić, co Ci zaproponują :)

A ktoś korzystał z tej usługi Porty może? Warto się na nią decydować?
By Szaraczek
Drzwi na wymiar są najlepszym wyborem jaki może być ale też trzeba uważać na firmę, bo potrafią zepsuć wszystko jak jacyś amatorzy się dorwą do roboty. :)
By Malwin
drzwi na wymiar to świetny pomysł, bo znacznie mi to ułatwiło załatwianie zakupu drzwi i nie bałem się, że nie będą pasowały :)
By DagaD
Witold55 pisze:wymiary drzwi to klucz do sukcesu dlatego nie należy lekceważyć

drzwi na wymiar to świetne rozwiązanie :) można być z tego bardzo zadowolonym
By mocek1010
drzwi do pokoju w moim przypadku z reguły są kupowane kompletnie losowo i z reguły nie przywiązuje do tego wielkiej wagi a i tak większości się podoba :D
By wardega123
drzwi na wymiar to bardzo dobra opcja przede wszystkim dla osób, które chcą mieć konkretny produkt, który na pewno sprawdzi się u nich :)
Dobre drewno na taras

Ja u siebie rozważałem drewno an tarasie ale ostat[…]

Jestem obecnie posiadaczką aparatu słuchowego. Uwi[…]

Jesteś pierwszą osobą, która twierdzi, że Largu[…]

Na rynku dostępnych jest kilka różnych marek sztu[…]

POSZUKUJEMY FACHOWCÓW DO WSPÓŁPRACY

Jeżeli jesteś parkieciarzem, montażystą lub stolarzem,
skontaktuj się z nami!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>