FORUM Parkiet.pl

• podziel się doświadczeniami
  • uzyskaj cenne rady
  • znajdź opinie o produktach
Dyskusje na temat drzwi wejściowe do domu i mieszkania. Rozmowy na temat różnych modeli drzwi wewnętrznych i zewnętrznych od polskich producentów takich jak Porta, Pol Skone i DRE. Napisz swoją opinie co sądzisz o drzwiach przesuwnych, łamanych, składanych lub harmonijkowych. Kupiłeś drzwi wewnętrzne w Castoramie, Obi lub Leroy Merlin? Podziel się opinią!
By Krystian
Mi się wydaje że wcale takie złe nie są produkty z marketów budowlanych i drzwi wewnętrzne OBI nie powinny być aż takie złe, jak niektórzy piszą :)
By Guzik
Krystian pisze:Mi się wydaje że wcale takie złe nie są produkty z marketów budowlanych i drzwi wewnętrzne OBI nie powinny być aż takie złe, jak niektórzy piszą :)

O widzę, że ktoś ma podobne zdanie :) Kupując w OBI drzwi wewnętrzne spokojnie można wybrać porządne :)
By AgaS
W OBI drzwi spokojnie można znaleźć dobre drzwi, w ofercie mają też dostawę, tylko nie wiem jak jest z usługami montażu :)
By Wiktor.
Hm dziwne, jak przeglądałem ofertę OBI, bo chciałem kupić drzwi wewnętrzne OBI, to montażu nie widziałem w ofercie ;)
By maro
Czy kupisz w Castoramie czy OBI, drzwi wewnętrzne montujesz raczej na własną rękę, co najwyżej niektóre markety pomogą Ci znaleźć kogoś kto dla Ciebie to zrobi.
Nasze ogrody

Mam do Was takie inne pytanie nie od dodatkach ale[…]

Projekt domu

Jak u was było z zakupem domu czy mieszkania? Szuk[…]

Budowa domu

No, ale na pewno najpierw to trzeba znaleźć projek[…]

remont łazienki. Jaki koszt?

To od bardzo wielu kwestii zależy więc ciężko osza[…]

POSZUKUJEMY FACHOWCÓW DO WSPÓŁPRACY

Jeżeli jesteś parkieciarzem, montażystą lub stolarzem,
skontaktuj się z nami!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>