FORUM Parkiet.pl

• podziel się doświadczeniami
  • uzyskaj cenne rady
  • znajdź opinie o produktach
Dyskusje na temat drzwi wejściowe do domu i mieszkania. Rozmowy na temat różnych modeli drzwi wewnętrznych i zewnętrznych od polskich producentów takich jak Porta, Pol Skone i DRE. Napisz swoją opinie co sądzisz o drzwiach przesuwnych, łamanych, składanych lub harmonijkowych. Kupiłeś drzwi wewnętrzne w Castoramie, Obi lub Leroy Merlin? Podziel się opinią!
By sisi
Ja mam Polskone już od jakiegoś czasu, regularnie je czyszczę środkami do mycia i nic się z nimi nie dzieje, polecam :)
By Kowalik
E tam, drzwi Pol Skone, są całkiem niezłej jakości jak na swoją cenę, wiadomo idealne nie są, ale dobrze się sprawują w moim domu i nie mam z nimi żadnych problemów :)
By KasiaK
Mam u siebie drzwi wewnętrzne Pol Skone i wcale nie jest tak źle, może nie udało się uniknąć jakiś zadrapań (kochany piesek ;)) Ale są całkiem w porządku ;)
By Zbyszko
Ja użytkuje Polskone już od jakiegoś czasu i jestem zadowolony z ich jakości, jakiś większych przetarć czy uszkodzeń do tej pory nie zauważyłem :)
By lula
Ja zdecydowałam się na drzwi wewnętrzne Pol Skone i jestem zadowolona z wyboru :)
Listwy oświetleniowe LED

Wydaje mi sie, że wieczorem w salonie takie ledy w[…]

Stalowa hala

Wydawałoby się, że taka stalowa hala to nic trudne[…]

Z tego co wiem to ecco nie jest raczej polska firm[…]

Przede wszystkim pamiętajmy o tym, by wybrać urząd[…]

POSZUKUJEMY FACHOWCÓW DO WSPÓŁPRACY

Jeżeli jesteś parkieciarzem, montażystą lub stolarzem,
skontaktuj się z nami!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>