FORUM Parkiet.pl

• podziel się doświadczeniami
  • uzyskaj cenne rady
  • znajdź opinie o produktach
Ciekawe inspiracje, zdjęcia wnętrz, nowe produkty, ciekawostki związane z wystrojem wnętrz, innowacyjne rozwiązania w podłogach i nie tylko.
Jeśli tylko mamy odłożoną gotówkę na całość zakupu albo chociaż na wkład własny to zdecydowanie wybieram kupno. Przynajmniej w kolejnych miesiącach płaci się na swoje mieszkanie, a nie za czyjeś. Chociaż oczywiście na początek, w przypadku przeprowadzki wynajem to dobry pomysł, bo można lepiej poznać dane miasto i dowiedzieć się w jakiej okolicy najlepiej kupować mieszkania, już na stałe
By Katia
Tak na dłuższą metę wynajem mieszkanie nie jest opłacalny. Choćby z tego względu, że koszt wynajmu jest często wyższy niż miesięczne raty kredytu. Ja już postanowiłam, że zainwestuję we własne lokum i nawet wybrałam dewelopera, z którym podpiszę umowę. Jest to Lokum Invest z Krakowa. Moja siostra bardzo ich chwali i jeśli chodzi o odbiór mieszkania, to nie miała żadnych zastrzeżeń. Właśnie czekam na rozpoczęcie inwestycji Trojanowice. Będę miała wspaniały widok na panoramę Krakowa :)
By limug
To zależy na jaki czas planujemy zamieszkać w danym miejscu, jeśli na dłużej to zdecydowanie lepiej kupić mieszkanie. Sam niedawno kupiłem mieszkanie z pomoca biura nieruchomości w Warszawie https://www.maxon.pl/. Fachowe doradztwo i pełen profesjonalizm.
By irmin
Wynajem jest opacalny jak mieszkasz na studiach. Niemniej kiedy już kończysz studia oraz chcesz iść na swoje to warto jest moim zdaniem zastanowić się jednak nad zakupem własnego lokum...Jeśli chodzi o mnie to nie wyobrażam sobie wynajmować mieszkania do końca życia.

Starałem się jednak dobrac pożyczke do swoich możliwości finansowych:
https://www.bydgoszcz.com/wiadomosci/70 ... i-finansow

Tak aby potem w razie podniesienia stóp procentowych nie miec problemów ze spłatą.
By matrix
Dla mnie zawsze kupno jest bardziej opłacalne niż wynajem bo koszty są te same a jednak jak spłacasz raty za swoje to kiedyś je spłacisz a w przypadku wynajmu nic nie przybliża cię do własnego mieszkania. Dlatego ja mam zamiar od razu kupić mieszkanie na osiedlu Centro Ursus

Ja mam u siebie Kronopol i jestem bardzo z niego z[…]

Kurczę taka reklama, że chyba sama u siebie ogrzew[…]

Mi to się wydaje, że trzeba wybierać co się podoba[…]

Szare panele podłogowe

A z jakim innym kolorem połączyć szare panele żeby[…]

POSZUKUJEMY FACHOWCÓW DO WSPÓŁPRACY

Jeżeli jesteś parkieciarzem, montażystą lub stolarzem,
skontaktuj się z nami!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>