FORUM Parkiet.pl

• podziel się doświadczeniami
  • uzyskaj cenne rady
  • znajdź opinie o produktach
Ciekawe inspiracje, zdjęcia wnętrz, nowe produkty, ciekawostki związane z wystrojem wnętrz, innowacyjne rozwiązania w podłogach i nie tylko.
By Matelo
Prześliczna kuchnia :shock: :shock:
Moja zona oszalałaby na widok takiego wnętrza. Po za tym dodatki o których wspominasz też bardzo dużo robią. Przy aranżacji kuchni należy pamiętać by odpowiednio wszystko do siebie dobierać.
By JoannaPk
Angela pisze:Planujemy w niedługim czasie remont całego domu, chcemy wymienić meble i podłogi. Zastanawiam się też nad aranżacją kuchni. Bardzo spodobało mi się coś takiego. Te wyrużniajęce się elementy to maty magnetyczne od http://stikero.pl/. Podoba wam się kuchnia własnie w takim stylu ?

Kuchnia robi na prawdę ogromne wrażenie! Wszystko ze sobą współgra, prezentuje się estetycznie, aż chce się tam zamieszkać :) Poszukałam trochę o wspomnianych matach magnetycznych i znalazłam propozycje idealne dla siebie:
Obrazek

Teraz sama myślę czy by nie zainwestować w taki bajer :)
By Mania
Angela pisze:Planujemy w niedługim czasie remont całego domu, chcemy wymienić meble i podłogi. Zastanawiam się też nad aranżacją kuchni. Bardzo spodobało mi się coś takiego. Te wyrużniajęce się elementy to maty magnetyczne od http://stikero.pl/. Podoba wam się kuchnia własnie w takim stylu ?

Biała kuchnia wygląda świetnie. Ale czy aby na pewno spełnia swoją rolę i jest w pełni funkcjonalna? Biały kolor jednak narażony jest na zabrudzenia, mogą powstawać jakieś plamy, odbarwienia. Jestem nastawiona dość sceptycznie, chociaż nie ukrywam, że po cichu też mi się taka marzy .. Koniecznie z drewnianym blatem!
Załączniki
2_962d4864-f3d0-4652-b792-9249bd1b2f60_crop_1050_590_-kuchnia-styl-skandynawski.jpg
By JoannaPk
Mania pisze:

Biała kuchnia wygląda świetnie. Ale czy aby na pewno spełnia swoją rolę i jest w pełni funkcjonalna? Biały kolor jednak narażony jest na zabrudzenia, mogą powstawać jakieś plamy, odbarwienia. Jestem nastawiona dość sceptycznie, chociaż nie ukrywam, że po cichu też mi się taka marzy .. Koniecznie z drewnianym blatem!

Jasna kuchnia jest fajna, bo jest przede wszystkim słoneczna i promienna. Nawet małe okno wpuści do pomieszczenia wystarczająco światła. Ważną zaletą białej kuchni jest fakt, że może ona być zaaranżowana w mały pomieszczeniu. W przeciwieństwie do ciemnej kuchni, gdzie ta musi być całkiem spora:

Obrazek
By Max
Tutaj taka ciemnica :P oszczędzajmy prąd i montujmy sobie białe kuchnie :D w ogóle wydaje mi się, że do łask wrócił kolor szary i sklepy meblowe oferują teraz wiele fajnych rozwiązań, np biało-szarych :P może coś w takim stylu przypadnie Ci do gustu? http://www.homebook.pl/inspiracje/kuchn ... andynawski
By JoannaPk
Może idąc na kompromis połączyć czerń i biel? Czy to nie wygląda fajnie?
Obrazek

Myślę że takie połączenie sprawdzi się zarówno z mniejszych jak i większych kuchniach, no i prezentuje się na prawdę godnie :)
Dodatkowo w takiej kuchni warto dodać elementy metalu jak te hokery :)
By Alex09
Taka kuchnia wygląda bardzo profesjonalnie i dla mnie pasuje właśnie do jakichś lokali może, a nie do zwykłego domu. Ale jak ktoś ma warunki to dlaczego nie. A może wprowadzić jakiś drewniany element?
Załączniki
kuchnia-nowoczesna-1.jpg
By Mania
Dla mnie idealnym drewnianym dodatkiem jest drewniany blat. Taki pomysł robi mega robotę, jeśli chodzi o ostateczny wygląd całej kuchni. Można sobie zawsze przedłużyć taki blat i potraktować go jako stół lub po prostu miejsce pracy.
Załączniki
z18587062M.jpg
z18587062M.jpg (15.02 KiB) Przejrzano 1262 razy
By Alex09
Świetny pomysł z tym przedłożonym blatem. Dostawiamy krzesełka albo hokery i mamy stół. Jeśli kuchnia jest mała i nie ma miejsca na stół to rozwiązanie sprawdzi się naprawde dobrze.
Załączniki
asfa.png
999999999_8a3131fe-f1c2-49c2-a493-4538e77d770b_max_800_600_malakuchnia.jpg
By JoannaPk
Jeżeli chodzi o blaty to w ostatnim czasie bardzo popularne są takie rozwiązania:
Obrazek

Osobiście bardzo podoba mi się taki blat, bo można go szybko schować. Wielki plus do praktyczności, szczególnie w małych pomieszczeniach :) Z tego co się orientuje, nie jest to wcale drogie.

Wiem, że na pewno najlepiej jest brać AC4 o grubo[…]

Mam właśnie listwy poliuretanowe podświetlone LEDa[…]

Mam u siebie listwy gzymsowe z NMC i jestem z nich[…]

Ja raz jak z mężem kupiłam to mimo iż panele były […]

POSZUKUJEMY FACHOWCÓW DO WSPÓŁPRACY

Jeżeli jesteś parkieciarzem, montażystą lub stolarzem,
skontaktuj się z nami!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>