FORUM Parkiet.pl

  • podziel się doświadczeniami
  • uzyskaj cenne rady
  • znajdź opinie o produktach
Ciekawe inspiracje, zdjęcia wnętrz, nowe produkty, ciekawostki związane z wystrojem wnętrz, innowacyjne rozwiązania w podłogach i nie tylko.
By Kasiaa12
#9248
Witam, zastanawiam się nad zakupem mebli do salonu, jakie według was obecnie są modne? Jeśli chodzi sofy i fotele, to zastanawiam się nad tapicerowanymi, coś takiego jak tutaj mają: https://mebleropez.pl/15-kanapy-i-sofy , do tego chciałbym dobrać odpowiednie meble, co możecie polecić? Czekam na jakieś fajne inspiracje, pomóżcie:)
By kominek
#9875
warto też zastanowić się nad kominkiem, nic nie daje takiego klimatu jak kominek w domu. Jak nie zwykły, to polecam aflamo to elektryczne ;)
By Anna Wolska
#11381
Jeżeli chodzi o ciekawe pod wzlędem stylistycznym, jak i dobrej jakości meble do salony czy też innych pomieszczeń, bardzo szeroki wybór tego rodzaju produktów można znaleźć w sklepie Mirat.eu . Cechuje je różnorodona kolorystyka i jestem pewna, że zarówno miłośnicy tradycyjnych rozwiązań, jak nowoczesności, znajdą tam całe mnóstwo ciekawych propozycji dla siebie:).
By Madde
#11931
Większość mebli kupiłam w salonie Meble Wersal lub w Agacie. Solidne meble, a ceny też nie za wysokie.
By miki789
#12322
Dobra jakość i rozsądne ceny mebli są w ofercie marki Puszman. Przede wszystkim meble w różnych kolekcjach zarówno o klasycznej jak i nowoczesnej formie estetycznej więc będzie można je odpowiednio dopasować do swoich oczekiwań. Propozyci jest rzeczywiście sporo więc jak ktoś się bliżej tematem zainteresuje będzie w stanie coś dla siebie wybrać.
Dobre drewno na taras

Ja u siebie rozważałem drewno an tarasie ale ostat[…]

Jestem obecnie posiadaczką aparatu słuchowego. Uwi[…]

Jesteś pierwszą osobą, która twierdzi, że Largu[…]

Na rynku dostępnych jest kilka różnych marek sztu[…]

POSZUKUJEMY FACHOWCÓW DO WSPÓŁPRACY

Jeżeli jesteś parkieciarzem, montażystą lub stolarzem,
skontaktuj się z nami!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>