FORUM Parkiet.pl

• podziel się doświadczeniami
  • uzyskaj cenne rady
  • znajdź opinie o produktach
Ciekawe inspiracje, zdjęcia wnętrz, nowe produkty, ciekawostki związane z wystrojem wnętrz, innowacyjne rozwiązania w podłogach i nie tylko.
By Benjamin
Szafe na wymiar robilismy u nas niedaleko w salonie agaty. Tak sie sklada ze mieszkamy blisko, wiec to tez duzy plus. A poza tym w ubieglym roku stawiali nam kuchnie i poszlo bardzo sprawnie. Pozostale rzeczy:łozko i szafki nocne i wlasnie komode tez kupowalismy od razu u nich na miejscu
By jollynka
ja teraz w swoim mieszkaniu postawiłam na minimalizm i w sypialni mam tylko łóżko, szafę, szafki nocne i komodę. I już wiem, że nic więcej nie potrzebuję. A nawet zastanawiam się nad wyrzuceniem komody, żeby mieć jeszcze więcej przestrzeni :))
By break1
Tutaj zdecydowanie warto będzie się przyjrzeć takiemu rozwiązaniu, które będzie stanowićwypadkową i nie tylko będzie się nam pozwalało dobrze zorganizować, ale też zagwarantuje pełen komfort
By Anna Wolska
Wyposażenie sypialni to na pewno spore wyzwanie. Bądź co bądź na pewno nie można zapominać o takim elemencie jak odpowiedni materac. Sama jestem zwolenniczką produktów termoelastycznych, takich jak te z https://materace-viscotherapy.pl/ . Odkształcają się one pod ciężarem ciała i zapewniają mu odpowiednie podparcie, dzięki czemu nie musimy się obawiać o zdrowy sen i komfortowy sen.
Salon w stylu angielskim

Mi się ogólnie nie podoba styl angielski, ale to j[…]

Meble w stylu angielskim

POSZUKUJEMY FACHOWCÓW DO WSPÓŁPRACY

Jeżeli jesteś parkieciarzem, montażystą lub stolarzem,
skontaktuj się z nami!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>