FORUM Parkiet.pl

  • podziel się doświadczeniami
  • uzyskaj cenne rady
  • znajdź opinie o produktach
Ciekawe inspiracje, zdjęcia wnętrz, nowe produkty, ciekawostki związane z wystrojem wnętrz, innowacyjne rozwiązania w podłogach i nie tylko.
By Roman
#8723
Wydaje mi się, że do rozwoju swojego biznesu najważniejsze są narzędzia i chęci.
Należy zadbać o takie szczególne, jak dobry internet, tanie rozmowy i telefony dla pracowników. Ja już na początku znalazłem sobie dobrą sieć a2mobile.pl i to było najsłuszniejsze posunięcie, darmowe rozmowy i wiadomości, a przecież do rozwijania biznesu wykonujesz setki rozmów telefonicznych.
By irmin
#9230
Na wiele sposobow

poprawiając jakość usług
znajdując nowych klientów
dzialając na rynku lokalnym albo ogólnopolskim

Dobrze jest również inwestować w nowe formy reklamy.Tak aby pomogły dotrzeć do nowych odbiorców naszych usług.

Aktualnie największą moc ma reklama internetowa. Wiekszość osób szuka usług właśnie przez internet!
By matrix
#9251
Zgadzam się, reklama to podstawa ale też odpowiednie wyposażenie firmy czy biura ma znaczenie, zwłaszcza teraz kiedy kładzie się nacisk na ochronę wrażliwych danych, także klientów, my akurat zlecamy wiele zadań firmie Avarus bo tak wygodniej, Niszczenie dokumentów, kopertowanie między innymi. To przynosi efekty.
By andrzej
#9489
Bez klientów ciężko rozwinąć firmę, dlatego moim zdaniem trzeba inwestować w reklamę i tą w sieci i tą lokalną. Ja mam mały biznes, więc skupiam się głównie na tej stacjonarnej. Mam banery, reklamę na samochodzie firmowym i kilka razy w roku rozdaję ulotki z rabatem. A dla tych co robią u nas zakupy dodaję jakiś gadżet. Wszystko zamawiam na stronie http://www.copypoint.pl/. Można tam zamówić dużo materiałów do promocji, do wyboru do koloru :D
Awatar użytkownika
By Wreck
#9900
Ja również zgadzam się z tym, że reklama jest najważniejsza w tym przypadku. Dzięki niej można pozyskać wielu nowych klientów, a to zawsze jest równoznaczne z większymi dochodami. Co do samej kampanii reklamowej to polecam skorzystać z usług firmy PRO-KOMP, dzięki której możemy mieć pewność, że wszystko będzie wykonane perfekcyjnie. Firma szuka też pracowników, więc jak ktoś jest zainteresowany to polecam zajrzeć na stronę http://www.pro-komp.com.pl/index.php/index/Praca
Dodatki do wnętrza

Warto zadbać też o dobre oświetlenie. W https://ww[…]

Wyjątkowa kuchnia

A co myślicie o tego typu tablicach do kuchni - ht[…]

Materac zamiast łóżka

Możecie także zajrzeć do https://room99.pl/ , gdzi[…]

Monitoring

Możecie także sprawdzić tę hurtownię z częściami e[…]

POSZUKUJEMY FACHOWCÓW DO WSPÓŁPRACY

Jeżeli jesteś parkieciarzem, montażystą lub stolarzem,
skontaktuj się z nami!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>