FORUM Parkiet.pl

  • podziel się doświadczeniami
  • uzyskaj cenne rady
  • znajdź opinie o produktach
Ciekawe inspiracje, zdjęcia wnętrz, nowe produkty, ciekawostki związane z wystrojem wnętrz, innowacyjne rozwiązania w podłogach i nie tylko.
By Kassini
#8211
Tutaj naprawdę trezba sobie powiedzieć, że będziemy mieli do czynienia z przedsięwzięciem wybitnie absorbującym.
By RomekD
#9043
Dokładnie tak jak piszą niektórzy poprzednicy bardzo ważnym aspektem jest również hydroizolacja przy fundamentach, tarasie czy też balkonie aby powierzchnia betonowa nie pękała, kruszyła się czy też nie cierpiały na tym płytki. My w każdym miejscu zadbaliśmy o to z pomocą materiałów od WaterBlock, ponieważ można znaleźć u nich materiały do wykonania pełnej izolacji która pomimo mijających lat nie poddaje się wilgoci :)
By karol123
#10920
Ja wam powiem że ciekawym pomysłem jest budowa domu drewnianego który jest energooszczędny. Przeglądając internet trafiłem na stronę https://mawit.com.pl/ producenta takich domów. Oferuje wam projekt i wybudowanie, i to w krótkim terminie bo nawet już w cztery miesiące. Zastanawiam się nad takim rozwiązaniem.
By andrea8
#11824
No, ale na pewno najpierw to trzeba znaleźć projekt domu dla siebie, żeby móc zacząć przygodę z budowaniem. A czy widzieliście projekt Zosia pracowni MG Projekt https://www.mgprojekt.com.pl/zosia ? Jest naprawdę fajny. A jak wam się podoba?

Pytam się w imieniiu mojego wujka, który wpadł w d[…]

Trzeba regularnie, jeśli kupisz dobrą chemię oraz […]

Wiem, że na pewno najlepiej jest brać AC4 o grubo[…]

Mam właśnie listwy poliuretanowe podświetlone LEDa[…]

POSZUKUJEMY FACHOWCÓW DO WSPÓŁPRACY

Jeżeli jesteś parkieciarzem, montażystą lub stolarzem,
skontaktuj się z nami!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>