FORUM Parkiet.pl

  • podziel się doświadczeniami
  • uzyskaj cenne rady
  • znajdź opinie o produktach
Ciekawe inspiracje, zdjęcia wnętrz, nowe produkty, ciekawostki związane z wystrojem wnętrz, innowacyjne rozwiązania w podłogach i nie tylko.
By irmin
#9229
Musze sie tutaj z tym jak najbadziej zgodzić. To co kupimy zalezy od tego jakimi funduszami dysponujemy. Jest mozliwosc kupienia tańszych gadżetów reklamowych takich jak smycze, długopisy czy kubeczki.Ale jeśli klient jest wazny, mozemy zastanowić sie nad czymś porządniejszym, na przykład nad koszem prezentowym:
Obrazek

Takie eleganckie kosze ma w ofercie firma Nobilia. Możemy je klientom sprezentować z okazji świąt, albo z okazji rocznicy firmowej.
By Kaśkak
#9279
Według mnie wizytówki powinny w zupełności wystarczyć. Jak robiłam ksero w Reprotechnice, to zauważyłam,że mają wiele zamówień właśnie na wizytówki i plakaty. Myśle,że to dobra firma reklamy. Napewno zaciekawisz wiele lokalnych klientów
By irmin
#9400
irmin pisze:Musze sie tutaj z tym jak najbadziej zgodzić. To co kupimy zalezy od tego jakimi funduszami dysponujemy. Jest mozliwosc kupienia tańszych gadżetów reklamowych takich jak smycze, długopisy czy kubeczki.Ale jeśli klient jest wazny, mozemy zastanowić sie nad czymś porządniejszym, na przykład nad koszem prezentowym:
Obrazek

Takie eleganckie kosze ma w ofercie firma Nobilia. Możemy je klientom sprezentować z okazji świąt, albo z okazji rocznicy firmowej.


Zapoznajcie sie zresztą z ich katalogiem https://www.nobilia.pl/kosze-upominkowe ... rezentowe/
By Corin
#9928
Dostać taki kosz to super sprawa ale myślę, że to bardziej już dla kogoś, kto jest naszym np. partnerem i chcemy mu podziękować za współpracę. Myślę, że tu bardziej chodziło o takie drobiazgi jak chociażby torby czy długopisy. Torby są bardzo fajną opcją bo zdecydowanie się przydają jak są porządnie zrobione. Na retio można znaleźć takie gadżety i na pewno będą dobrze wykonane.
#10656
Mnie się wydaje, że warto inwestować w gadżety reklamowe dla klientów. Zawsze taka reklama się łatwo rozprzestrzeni i trafi też do nowych klientów. Na stronie https://www.retio.pl możecie zapoznać się z różnymi atrakcyjnymi formami reklamy, przykładowo z kalendarzami.
#11682
Gadżety reklamowe są nadal modne, z tym że teraz się stawia raczej na bardziej oryginalne, atrakcyjne i bardziej wartościowe. Na przykład my u siebie mamy takie torby z nadrukiem logo http://www.izisport.pl/ są idealne jako gadżet reklamowy i można na nich zamówić dowolny nadruk
#12884
Z pewnością gadżety reklamowe mogą pomóc podczas promocji firmy. Nie uważam jednak, aby ograniczanie się wyłącznie do nich było dobrym rozwiązaniem. Ciekawą formą reklamy może być również billboard umiejscowiony w odpowiednim miejscu. Szukając firmy, która mogłaby zarówno przygotować dla nas billboard, jak i wskazać miejsce jego ekspozycji, powinniśmy skorzystać z oferty firmy https://www.znajdzreklame.pl
Wygodne buty

Na jesień obowiązkowo trzeba kupić kaloszki dla dz[…]

Sama jakiś czas temu szukałam fajnego wypoczynku d[…]

Dodatki do wnętrza

A moze bardziej postaw na coś wyszukanego i zdecyd[…]

Warsztat samochodowy

Jeżeli chce sie wyposażyć taki własny warsztat sam[…]

POSZUKUJEMY FACHOWCÓW DO WSPÓŁPRACY

Jeżeli jesteś parkieciarzem, montażystą lub stolarzem,
skontaktuj się z nami!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>