FORUM Parkiet.pl

  • podziel się doświadczeniami
  • uzyskaj cenne rady
  • znajdź opinie o produktach
Ciekawe inspiracje, zdjęcia wnętrz, nowe produkty, ciekawostki związane z wystrojem wnętrz, innowacyjne rozwiązania w podłogach i nie tylko.
By marzenka
#7404
Każdy z nas chyba chce mieć w domu takie miejsce w którym będzie mu się idealnie odpoczywało. Ja dla siebie szukam jeszcze dodatków by było w domu idealnie. Szalenie podobają mi sie pufy na italpouf.Też macie w swoich domach pufy sako? Bo zauważyłam, że stają sie one coraz bardziej popularne.
By Anna Wolska
#7474
Osobiście jeżeli miałabym postawić na jakieś meble wypoczynkowe do salonu, najpewniej byłby to jakiś narożnik z oferty Odyseameble https://odyseameble.pl/22-narozniki . Przede wszystkim bowiem mamy tutaj do wyboru bardzo wiele ciekawych modeli, w różnych odcieniach. Jestem przekonana, że takie właśnie meble wprowadzą w każdym salonie nader przyjemny nastrój:).
By nowydom
#7738
Według mnie bardzo istotną rolę odgrywają nie tylko meble ale i klimatyczne oświetlenie.
Swoją drogą, ostatnio kupiliśmy w sklepie https://www.kanluxforhome.pl/ oczyszczacze powietrza. Dużo o nich słyszeliśmy, ale nigdy nie mieliśmy okazji ich wypróbować. Trafiła nam się promocja -25% więc się skusiłam.
Pomimo, że nie jest to tanie urządzenie to zdecydowanie warte swojej ceny. Trzymamy go w salonie, w miejscu gdzie z mężem najczęściej odpoczywamy, powietrze jest zupełnie inne.
By martysia
#7748
Ja się zastanawiam nad wymianą kanapy, ale teraz już chciałabym kupić większy i wygodny wypoczynek, najlepiej w kształcie lite L lub U, tylko nie mogę znaleźć takich, które zmieszczą się do mojego salonu. Pokój może nie jest mały, ale nie chcę tez żeby całą wolną przestrzeń zajęła kanapa, nawet jeśli będzie najpiękniejsza... Albo może jeszcze za mało szukałam, bo w sumie pomysł ten od niedawna :D
By gienia
#7764
Jeśli strasznie Ci się spodobały pufy to weź pufy, chociaż pufy nie bardzo pasują do salonu. Myślałeś o jakimś ciekawym narożniku? https://www.wikimeble.pl/MEBLE_TAPICEROWANE/NAROZNIKI
Według mnie, narożnik w salonie to bardzo przydatne rozwiązanie (na pewno praktyczniejsze od puf), szczególnie jeśli często w domu pojawiają się znajomi :) Mamy kilka puf w mieszkaniu, ale są one w przedpokoju i u dzieci.
Stalowa hala

Ja miałam do czynienia z firmą, która stanęła na w[…]

Drewniane okna

okna do domu kupowaliśmy na http://www.okna-pasywn[…]

Jak najbardziej polecam taką możliwość. Sam miesz[…]

Oferta firmy KENIO

Oferta jest bardzo fajna :) Nie mysleliście żeby d[…]

POSZUKUJEMY FACHOWCÓW DO WSPÓŁPRACY

Jeżeli jesteś parkieciarzem, montażystą lub stolarzem,
skontaktuj się z nami!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>