FORUM Parkiet.pl

  • podziel się doświadczeniami
  • uzyskaj cenne rady
  • znajdź opinie o produktach
Ciekawe inspiracje, zdjęcia wnętrz, nowe produkty, ciekawostki związane z wystrojem wnętrz, innowacyjne rozwiązania w podłogach i nie tylko.
By Anna Wolska
#7474
Osobiście jeżeli miałabym postawić na jakieś meble wypoczynkowe do salonu, najpewniej byłby to jakiś narożnik z oferty Odyseameble https://odyseameble.pl/22-narozniki . Przede wszystkim bowiem mamy tutaj do wyboru bardzo wiele ciekawych modeli, w różnych odcieniach. Jestem przekonana, że takie właśnie meble wprowadzą w każdym salonie nader przyjemny nastrój:).
By martysia
#7748
Ja się zastanawiam nad wymianą kanapy, ale teraz już chciałabym kupić większy i wygodny wypoczynek, najlepiej w kształcie lite L lub U, tylko nie mogę znaleźć takich, które zmieszczą się do mojego salonu. Pokój może nie jest mały, ale nie chcę tez żeby całą wolną przestrzeń zajęła kanapa, nawet jeśli będzie najpiękniejsza... Albo może jeszcze za mało szukałam, bo w sumie pomysł ten od niedawna :D
By gienia
#7764
Jeśli strasznie Ci się spodobały pufy to weź pufy, chociaż pufy nie bardzo pasują do salonu. Myślałeś o jakimś ciekawym narożniku? https://www.wikimeble.pl/MEBLE_TAPICEROWANE/NAROZNIKI
Według mnie, narożnik w salonie to bardzo przydatne rozwiązanie (na pewno praktyczniejsze od puf), szczególnie jeśli często w domu pojawiają się znajomi :) Mamy kilka puf w mieszkaniu, ale są one w przedpokoju i u dzieci.
Awatar użytkownika
By Wreck
#7808
Ja najbardziej lubię spędzać czas na moich pufach :D Są tak wygodne, że można w nich leżeć, spać, oglądać tv czy też grać na konsoli. Mam je od firmy https://www.miuki.pl/, którą mogę zdecydowanie polecić.
Wnętrze

Urządzanie mieszkania zawsze wydawało mi się czymś[…]

Dodatki do domu

Na jakie dekoracje stawiacie w swoich domach ? Chc[…]

Bielizna damska

Sporo w sieci jest sklepów z bielizną, ja zwykle z[…]

Jak rozwijać swój biznes?

Planujac w dzisiejszych czasach biznes trzeba spoj[…]

POSZUKUJEMY FACHOWCÓW DO WSPÓŁPRACY

Jeżeli jesteś parkieciarzem, montażystą lub stolarzem,
skontaktuj się z nami!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>