FORUM Parkiet.pl

• podziel się doświadczeniami
  • uzyskaj cenne rady
  • znajdź opinie o produktach
Ciekawe inspiracje, zdjęcia wnętrz, nowe produkty, ciekawostki związane z wystrojem wnętrz, innowacyjne rozwiązania w podłogach i nie tylko.
By maxx44
Oglądałam właśnie biustonosze w sklepie z bielizną Unikat-comp.pl Spodobało mi się, że są tam różne markowe biustonosze. Jak masz swoją ulubioną markę, a ja tak mam, to łatwo można wybrać odpowiedni rozmiar biustonosza. Nawet maja promocje na całą bieliznę damską do 20% !
By Kassini
No super, tylko po pierwsze link nie działa, a po drugie to jest ewidentnie nie miejsce do takiego postu!
By paula28
Jeśli tylko mogę polecić coś od siebie po ostatnim szaleństwie internetowym. Przypadkiem trafiłam na sklep COEMI i zdecydowałam się przetestować. Jakość = rewelacja. Polecam sprawdzić!
By tomasz87
Moja dziewczyna zamawia bieliznę głównie przez internet. Jej ulubionym sklepem jest sklep GAIA. Tressoro - tą bieliznę mogę polecić każdej damie. Jeżeli Panowie nie macie pomysłu na prezent to właśnie do was przyszedł. Ja jestem zachwycony :)
By maxio
zastanawiam się właśnie nad zakupem kompletu bielizny na prezent urodzinowy dla żony. Co myślicie o bieliźnie Gatta? Pierwszy raz kupuje dla niej taki rodzaj prezentu i zastanawiam się jak to jest z jakością ich bielizny. Żona zazwyczaj kupuje sobie sama bieliznę w H&M lub Reserved i wiem że ucieszy się z takiego prezentu. Bardzo podoba mi się bielizna z tej serii https://www.gatta.pl/pl/bielizna/kolekcje/gatta-intimate/Wygląda na bardzo seksowną i coraz bardziej kusi mnie jej zakup. Tym bardziej, że teraz akurat jest w promocyjnej cenie i komplet biustonosz i majtki można kupić za niecałe 100 złoty.
By Ultra G
Sam kupuje żonie bieliznę koronkową ale w internecie bo można ciekawe rabaty zdobyć. Seksowna bielizna ze sklepu Koronkowa.pl robi robotę. Polecam każdemu fanatykowi dobrego ubioru swojej kobiety w sypialni :)
By Karola1990
Ja uwielbiam bieliznę tego typu i najczęściej kupuję ją w sklepie Gaia. To materiały dobre jakościowo, bardzo wytrzymałe, a sama bielizna jest piękna! Polecam każdej kobiecie, a szczególnie tym, które uważają swój duży rozmiar biustu za problematyczny :)
By JeannieB
Jeśli chodzi o seksowną bieliznę nocną - z całego serca polecam odzież GAIA. Szeroki wybór i bardzo dobra jakość. Odkąd zaczęłam tam kupować, mąż nie może ode mnie oderwać oczu. Majteczki, biustonosze, pończochy, akcesoria... Wszystko tam kupiłam. Wybaczcie, bo to może wyglądać jak reklama, ale to aż boli, że tak mało osób słyszało o tym sklepie o.o
By rebeka322
Ja z kolei mogę z ręką na sercu zarekomendować bieliznę, która u mnie sprawdza się w każdej sytuacji. Jak któraś z Was znajdzie moment to warto sprawdzić :)
Alarm do domu.

My mamy alarm z taką centralą https://www.[…]

Pensjonat w górach

Bardzo dobry pensjonat w górach chciałem wam polec[…]

Inwestycja

Nie słyszałam o czymś takim, jeśli chodzi o inwest[…]

Dodatki do domu

Drewniane dodatki są ekstra :) sam mam w domu ich […]

POSZUKUJEMY FACHOWCÓW DO WSPÓŁPRACY

Jeżeli jesteś parkieciarzem, montażystą lub stolarzem,
skontaktuj się z nami!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>