FORUM Parkiet.pl

• podziel się doświadczeniami
  • uzyskaj cenne rady
  • znajdź opinie o produktach
Ciekawe inspiracje, zdjęcia wnętrz, nowe produkty, ciekawostki związane z wystrojem wnętrz, innowacyjne rozwiązania w podłogach i nie tylko.
By wojtallo
A ja się zastanawiam nad jacuzzi do ogrodu https://wannaogrodowa.pl/ sąsiad sobie takie zrobił i teraz się moczy jak jest ładna pogoda. Mam sporo miejsca, więc byłoby je gdzie zamontować i już wtedy nie trzeba jeździć do spa ;)
Awatar użytkownika
By Wreck
Ja u siebie postawiłem na kamienie ogrodowe, ponieważ według mnie wygląda to świetnie. W połączeniu z trawą i kostką brukową efekt robi naprawdę spore wrażenie. Jakby ktoś był zainteresowany to kamień znalazłem na stronie http://www.gardenpartner.pl/produkty/ka ... -ogrodowy/
By Antihyper
Paleniska ogrodowe to super sprawa, wieczorami robi na prawdę dobrą robotę, usiąść i grzać się nocami z rodziną i przyjaciółmi to jest to co lubię, polecam sprawdzić ofertę z Patiostyl, lepiej zamawiać ze sprawdzonych firm niż z jakiegoś allegro. :)
By bracki
W ogrodach ważne jest to żeby temat był realizowany konsekwentnie i konkretnie
By thajski
Niejestem w stanie sam swojego ogrodu ogarnąć, dlatego mam od tego sprawdzonych ludzi
By break1
Taka prawda, w ogrodach trzeba koniecznie sobie powiedzieć to, że muszą być ogarniane regularnie i z pasją
By Wera Marczak
Zakładanie ogrodów Wrocław to firma, która po przeprowadzce moich rodziców do ich nowego, małego domku na wsi pomogła zmienić kamieniste i gliniaste podwórko w piękny, pełen wyjątkowych roślin ogród. Mama zawsze marzyła o takim :)
Kuchnia panele czy płytki ?

Najlepszym dostawcą wyjątkowej jakości płytek i ka[…]

Drzwi wejściowe

Najważniejsze, żeby drzwi były solidne. Żeby ochro[…]

Każde estetycznie urządzone wnętrze jest piękne. T[…]

Ogród zimą

No, tak. Także w sumie nie można powiedzieć, że ta[…]

POSZUKUJEMY FACHOWCÓW DO WSPÓŁPRACY

Jeżeli jesteś parkieciarzem, montażystą lub stolarzem,
skontaktuj się z nami!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>