FORUM Parkiet.pl

  • podziel się doświadczeniami
  • uzyskaj cenne rady
  • znajdź opinie o produktach
Ciekawe inspiracje, zdjęcia wnętrz, nowe produkty, ciekawostki związane z wystrojem wnętrz, innowacyjne rozwiązania w podłogach i nie tylko.
By Norek
#6630
Przy tego typu inwestycjach, warto też zwrócić uwagę na dobry sprzęt, który będzie w nich używany. Chodzi mi głównie o wszelkiego typu podnośniki (nożycowe, koszowe), które we wszelkich magazynach są niezastąpione. U nas korzystamy ze sprzętu firmy http://haulotte.pl/ - bo są świetnie przystosowane do pracy w zatłoczonych miejscach - ergonomiczne i łatwe w obsłudze.
By donna
#7133
marzenka pisze:Coraz wiecej firm decyduje się na stawianie hal bo to dla nich bardziej opłacalne niż sam wynajem.

Jasne, że tak, wynajem długofalowo jest dużo droższy od wybudowania własnej hali. Mój mąż to sobie wszystko przekalkulował i zgłosił się do Commercecon żeby postawili mu magazyn. Jestem w ogóle pod wrażeniem, że tak sprawnie to poszło. My się w zasadzie nie musieliśmy niczym zajmować, firma jako główny wykonawca zorganizowała wszystko włącznie z projektem, logistyką i wykonaniem. Naprawdę super sprawa, hala już stoi i elegancko się prezentuje. Dzięki temu mąż mógł poszerzyć swoją działalność :)
By Mikolaj
#7285
Przy budowie hali stalowej koniecznie trzeba pomyśleć o biernych systemach ochrony przeciwpożarowej. Czyli o szczelinach dylatacyjnych oraz o ich wypełnieniu odpowiednim materiałem o wysokiej klasie odporności ogniowej. Poczytajcie sobie zresztą na stronie http://dylatacjeppoz.pl/, jak należy dbać o bezpieczeństwo w tego typu budowlach i na co jeszcze zwrócić uwagę.
By Kassini
#8196
babtu pisze:Pewny, sprawdzone wykonawca hal stalowych z wieloletnim doświadczeniem, zobaczcie - http://solidhale.pl/
Pamiętajcie, że realizacja takiej inwestycji wymaga rzetelnych fachowców, którzy działają w branży od dawna. To poważna realizacja do której wykonawcy po prostu nie można dobierać na podstawie najniższej ceny. Nie będzie to dobry pomysł.

No dobra, a konkretnie to trzeba sobie jeszcze powidzieć, że czasem doświadczenie ma przełożenie właśnie na fakt, że płacimy raz i konkretnie
By Nastka
#8683
Firma Polidomes construction jest kompleksowym wykonawcą obiektów budowlanych na terenie Polski. W ofertach firmy można znaleźć projektowanie i budowanie hal stalowych, magazynów, hal namiotowych, przemysłowych i obiektów geodezyjnych. Zapraszam na stronę http://polidomes-construction.com
By stefanios
#8732
Polecam tą firmę https://commercecon.pl/, jestem na świeżo po budowie i hala naprawdę robi wrażenie. System pracy i zaangażowanie ekipy zasługuje na uznanie, są i profesjonalni i sympatyczni, do tego dali nam najlepszą ofertę z polecanych tutaj firm. Sprawdzaliśmy w sumie wszystkich także porównanie mam.
By thajski
#8859
Zawsze trzeba stawiać na takie hale stalowe, któe pochodzą od sprawdzonych doświadczonych producentów. Takich, których jakość możesz zweryfikować bardzo szybko.
By donna
#9113
Ja miałam do czynienia z firmą, która stanęła na wysokości zadania. Jestem bardzo zadowolona z wykorzystanych materiałów, na elewacji są płyty warstwowe Kingspan przez co hala prezentuje się nieszablonowo i bardzo nowocześnie. Z tego co mi wiadomo taka elewacja starczy nawet na 40 lat bez względu na zmiany otoczenia i będzie cały czas zachowywać te same parametry termoizolacyjne co na samym początku

ja mam u siebie panele podgrzewane i są super :)

nie no jak ktoś się nie czuje na siłach to faktycz[…]

Panele Kronopol

znajomi są zadowoleni a to już któryś remont w ich[…]

jeśli chodzi o quick step to nie ma sobie równych […]

POSZUKUJEMY FACHOWCÓW DO WSPÓŁPRACY

Jeżeli jesteś parkieciarzem, montażystą lub stolarzem,
skontaktuj się z nami!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>