FORUM Parkiet.pl

  • podziel się doświadczeniami
  • uzyskaj cenne rady
  • znajdź opinie o produktach
Ciekawe inspiracje, zdjęcia wnętrz, nowe produkty, ciekawostki związane z wystrojem wnętrz, innowacyjne rozwiązania w podłogach i nie tylko.
By matrix
#6543
Może zatrudnij jakąś firmę? Ja mam w miarę zadbany ogród ale myślę nad nowym ogrodzeniem, na razie oglądam bramy w firmie WAWRUK i dostaję oczopląsu, sam nie wiem na którą się zdecydować, wybór duży i wszystkie ładne.
By thajski
#6566
Do pielęgnacji ogrodu tylko fachowiec. jak chcesz kogoś to znajdź przez neta i zawsze sprawdzaj jakie realizacje ktoś ma na stronie internetowej.
By Kasp
#6597
Sprawdź firmy na swoim lokalnym podwrórku, zobacz co oferują. Wybierz i masz problem z głowy, a często też za naprawdę rozsądne pieniądze.
By donna
#6710
thajski pisze:Do pielęgnacji ogrodu tylko fachowiec. jak chcesz kogoś to znajdź przez neta i zawsze sprawdzaj jakie realizacje ktoś ma na stronie internetowej.


spokojnie można samemu pielęgnować ogród, ale trzeba to robić z głową i wiedzą. osobiście polecam stosować środki do roślin producenta https://www.syngenta.pl/ . u mnie sprawdzają się bez zarzutów, wszystko pięknie rośnie
By patykinio85
#6723
Porad znajdziesz wiele na blogach, yt itp :) Jezeli Ci sie marzy i masz na to finanse to mozesz sobie pozwolic na zatrudnienie kogos i zlecic - poszukaj tak jak wspomnieli wyzej - w swoim rejonie :)
By Kasp
#6749
patykinio85 pisze:Porad znajdziesz wiele na blogach, yt itp :) Jezeli Ci sie marzy i masz na to finanse to mozesz sobie pozwolic na zatrudnienie kogos i zlecic - poszukaj tak jak wspomnieli wyzej - w swoim rejonie :)


No tak najlepiej, bo się łatwo ustawić na spotkanie i pokazać co i jak, przegadać detale.
By patykinio85
#6812
No tak najlepiej, bo się łatwo ustawić na spotkanie i pokazać co i jak, przegadać detale.


Najlepiej ale najdrożej :D
By break1
#6840
matrix pisze:Może zatrudnij jakąś firmę? Ja mam w miarę zadbany ogród ale myślę nad nowym ogrodzeniem, na razie oglądam bramy w firmie WAWRUK i dostaję oczopląsu, sam nie wiem na którą się zdecydować, wybór duży i wszystkie ładne.


Zawze najlepoej firmę wziąć. Przyjedzie fachowiec, ogarnie co trzeba i od razu będzie wiadomo na co się nastawić.
By Kassini
#6877
Powiem z własnego doświadczenia - jak trafisz na ogarnętą osobę od ogrodów to cuda można zdziałać, nawet sobie nie wyobrażasz. U mnie nad wszystkim czuwa pani Beatka z Kaszub i jej dzielna załoga, polecam
By bracki
#6888
W kontekście pielęgnacji ogrodu warto zaznaczyć, że wybór profesjonalnej ekipy zawsze gwarantuje niesamowity efekt
Wnętrza w stylu angielskim

Jak dla mnie styl angielski to faktycznie jest ta […]

Jak dla mnie styl angielski to faktycznie jest ta […]

Tapety w stylu angielskim

Jak dla mnie styl angielski to faktycznie jest ta […]

Meble w stylu angielskim

Jak dla mnie styl angielski to faktycznie jest ta […]

POSZUKUJEMY FACHOWCÓW DO WSPÓŁPRACY

Jeżeli jesteś parkieciarzem, montażystą lub stolarzem,
skontaktuj się z nami!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>