FORUM Parkiet.pl

  • podziel się doświadczeniami
  • uzyskaj cenne rady
  • znajdź opinie o produktach
Ciekawe inspiracje, zdjęcia wnętrz, nowe produkty, ciekawostki związane z wystrojem wnętrz, innowacyjne rozwiązania w podłogach i nie tylko.
Awatar użytkownika
By NowakKamil
#6179
A ma ktoś w domu energooszczędne drzwi aluminiowe? Ja znalazłem takie na Technodom i zastanawiam się czy warto je wybrać i czy oszczędności na ogrzewaniu są znaczne?
By Kasp
#6354
Drzwi wejściowe to polecam w Porta, tam jest mega dobry wybór i dużo wariantów co do różnych gustów nawet.
By igorstasikowicz
#8439
Na stronie https://techdrzwi.pl/ dostepne sa aktualnie drzwi antywłamaniowe w promocji. Co do takich drzwi to wydatek nie jest duży a jednak bezpieczeństwo o wiele wieksze niż w przypadku drzwi z płyty MDF która nadaje się raczej do drzwi wewnętrznych.
By trr
#8541
Z nowoczesnymi elewacjami zewnętrznymi, bardzo fajnie komponują się drzwi aluminiowe. Jest to wciąż nowość, bo inwestorzy idą raczej w kierunku tradycyjnych rozwiązań, ale drzwi wykonane z aluminium mają więcej zalet.
Są wytrzymałe, odporna na standardowe uszkodzenia mechaniczne. Konstrukcyjnie (belki i rygle) są w taki sposób zaprojektowane, aby stanowiły barierę nie do przejścia dla potencjalnych włamywaczy.
Istnieją też połączenia drzwi aluminiowych z elementami drewnianymi, które fajnie komponują się z elewacjami wykonanymi z drewna.
Drzwi aluminiowe można znaleźć np w Internorm: https://www.internorm.com/pl-pl/internorm/
By jollynka
#8782
W przypadku drzwi to nie ufałabym tylko i wyłącznie jakimś elektronicznym zabezpieczeniom, bo takie są zawodne. Faktycznie dużą uwagę zwracałabym jeszcze właśnie na te atesty i zabezpieczenia firmowe, które z roku na rok zdecydowanie są coraz lepsze
By Martynaxx
#8801
Podczas wykańczania naszego domu należy poświęcić odpowiednią ilość czasu na wybranie odpowiedniego rodzaju drzwi. Podczas ich wybierania należy brać pod uwagę takie elementy jak między innymi to jaki system zabezpieczeń został wykorzystany w ich budowie, a także jaki mają one wygląd gdyż powinny być one dopasowane do ogólnej estetyki całego budynku.http://studiosienkiewka.pl/jakie-drzwi-wybrac-do-domu/
Wymiana mebli

Przede mną wymiana mebli i zastanawiam się gdzie d[…]

Drzwi wewnętrzne

Rzuć okiem na drzwi wewnętrzne: https://www&#[…]

Drukarnia

A jakie miasto Cię interesuje? Ja ostatnio zamawia[…]

A moze dom dla jednej osoby ?

Polecam https://wybieramprojekt.pl/szukam-projek..[…]

POSZUKUJEMY FACHOWCÓW DO WSPÓŁPRACY

Jeżeli jesteś parkieciarzem, montażystą lub stolarzem,
skontaktuj się z nami!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>