FORUM Parkiet.pl

  • podziel się doświadczeniami
  • uzyskaj cenne rady
  • znajdź opinie o produktach
Ciekawe inspiracje, zdjęcia wnętrz, nowe produkty, ciekawostki związane z wystrojem wnętrz, innowacyjne rozwiązania w podłogach i nie tylko.
By Zosia32
#6004
Cześć. Jestem kobietą, która lubi zmiany i lubi trochę poszaleć. Teraz mój salon jest nudny, białe ściany i meble, brakuje tu czegoś z pazurem. Może, ktoś ma pomysł na orzeźwienie tego pomieszkania, za pomocą dywanu? Czekam na pomysły :D
#6010
Moja żona kocha panterki, jest totalną wariatką, w dobrym tego słowa znaczeniu. Mamy taki dywan w salonie, jak przychodzą goście, jako pierwszy rzuca im się w oczy. Może i Ciebie jakoś zainspiruje.
#6196
Dodatki o jednym kolorze i super dywan, najlepiej jakiś duży, pluszowy, powinien ożywić miejsce. Jeszcze do tego kominek i można położyć się na dywanie, odpocząć, zrelaksować z lampką wina.
#6197
Siostra ma podobny styl do twojego. Kupiła dywan chyba w Komfort, wygląda świetnie, skoro jej udało się zmienić wystrój tak małym akcentem to pewnie i Tobie się uda. Powodzenia, daj znać czy coś znalazłaś.
#6198
Ja tam jestem fanem zimnych pomieszczeń, zawsze wyglądają klasycznie i modnie. Dobrze, że masz jasne pomieszczenie, tego nie zmieniaj, później możesz żałować. Sam obecnie szukam jakiegoś dywanu ale nic szalonego, bardziej krem, albo popiel. Co do firmy Komfort, czytałem o niej opinie, wygląda na porządną i pewnie to ich klientem zostanę, mają też spory wybór, taki jak lubię.
#6235
aleksander pisze:Ja tam jestem fanem zimnych pomieszczeń, zawsze wyglądają klasycznie i modnie. Dobrze, że masz jasne pomieszczenie, tego nie zmieniaj, później możesz żałować. Sam obecnie szukam jakiegoś dywanu ale nic szalonego, bardziej krem, albo popiel. Co do firmy Komfort, czytałem o niej opinie, wygląda na porządną i pewnie to ich klientem zostanę, mają też spory wybór, taki jak lubię.


Z Twoich typów leciałbym chyba w popiel. Krem kojarzy mi się z taką opcją, która będzie prędzej czy później wyglądać tragicznie, bo wszystko na niej osiądzie.
#6326
babtu pisze:Zawsze można spróbować mocno się wyróżnić i postawić na ten klimat - https://dywanstyl.pl/kategoria/etniczne-i-orientalne Oczywiście - do takiego dywanu najpierw trzeba mieć odpowiednie pomieszczenie. Całość powinna wyglądać spoko i mieć dopasowanie pod względem estetycznym.


Taki klimat naprawdę robi świetnąrobotę, nie ma to tamto. Godne polecenia dla każdego kto lubi konkretne rozwiązania, prawda?
#6578
waldemar100 pisze:Siostra ma podobny styl do twojego. Kupiła dywan chyba w Komfort, wygląda świetnie, skoro jej udało się zmienić wystrój tak małym akcentem to pewnie i Tobie się uda. Powodzenia, daj znać czy coś znalazłaś.


No ogólnie spoko, jednak się zawsze trzeba nakombinować bo takie małe zmiany też wymagają pewnego rodzaju pojęcia i gustu.
Jaki kompter wybrać?

Trzecie pytanie, czy to reklama, czy serio chcesz […]

Sposobem na rozwój biznesu, jest otwarcie firmy ni[…]

Najładniejsze i najtańsze na targu Xdd :lol:

Bielizna damska

Zgadzam się, najładniejszą damską bieliznę można k[…]

POSZUKUJEMY FACHOWCÓW DO WSPÓŁPRACY

Jeżeli jesteś parkieciarzem, montażystą lub stolarzem,
skontaktuj się z nami!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>