FORUM Parkiet.pl

• podziel się doświadczeniami
  • uzyskaj cenne rady
  • znajdź opinie o produktach
Ciekawe inspiracje, zdjęcia wnętrz, nowe produkty, ciekawostki związane z wystrojem wnętrz, innowacyjne rozwiązania w podłogach i nie tylko.
By sztatat
Dla mnie wnętrza w stylu angielskim to takie ciężkie, dworkowe - dużo drewna i atłasu, elegancko i arystokratycznie. Bardzo efektownie, ale nie do polskich, małych metraży

Obrazek
By sztatat
Jak myślę o stylu angielskim to mi się kojarzy tylko serial Downton Abbey i takie tajemniczne biblioteczki. Chociaż styl cottage i chabby chick też jest bardzo angielski

Obrazek
By Ewelia
Och, liczyłam bardziej na takie subtelne inspiracje w stylu cottage, ale te lordowskie tez spoko :) W ogóle angielski styl kojarzy mi się z taka klasą i elegancja, nawet przy tym nadmiarze bibelotów

Obrazek
By leoniadka
sztatat pisze:Jak myślę o stylu angielskim to mi się kojarzy tylko serial Downton Abbey i takie tajemniczne biblioteczki. Chociaż styl cottage i chabby chick też jest bardzo angielski

Obrazek

Te biblioteczki są świetne, nie tylko w stylu angielskim, ogólnie super - a nawiązanie do Downtown Abbey, szanuję! :)
By leoniadka
sztatat pisze:Dla mnie wnętrza w stylu angielskim to takie ciężkie, dworkowe - dużo drewna i atłasu, elegancko i arystokratycznie. Bardzo efektownie, ale nie do polskich, małych metraży

Obrazek

Tu rzeczywiście jest ciężko i dworkowo, jednak nie wszystkie wnętrza w stylu angielskim są takie przytłaczające :)

Ukraina. Dystrybucja produkcji, eksportujemy, impo[…]

Kuchnia panele czy płytki ?

Ukraina. Dystrybucja produkcji, eksportujemy, impo[…]

www.palletport.com.ua Ukraina. Dystrybucja produk[…]

Salon a dywan

Generalnie rzecz biorąc, salon trzeba umieć dobrze[…]

POSZUKUJEMY FACHOWCÓW DO WSPÓŁPRACY

Jeżeli jesteś parkieciarzem, montażystą lub stolarzem,
skontaktuj się z nami!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>