FORUM Parkiet.pl

• podziel się doświadczeniami
  • uzyskaj cenne rady
  • znajdź opinie o produktach
Ciekawe inspiracje, zdjęcia wnętrz, nowe produkty, ciekawostki związane z wystrojem wnętrz, innowacyjne rozwiązania w podłogach i nie tylko.
By AniaK
Styl angielski ma dla mnie bardzo duże znaczenie między innymi za sprawą tego, że mam cały dom zrobiony na tę modłę oraz jest on przede wszystkim bardzo ale to bardzo elegancki, co mocno lubię.
By Kriss
Styl angielski jest jak najbardziej godny polecenia. Dlaczego? Otóż jest on elegancki i każdy kto lubi salony to będzie mieć ładnie w domu :)
By Kamcia
Ja osobiście nie przepadam za stylem angielskim, bo źle mi się ona kojarzy, poza tym nie lubię też za bardzo elegancji... zdecydowanie wolę użyteczność
By Szaraczek
Styl angielski nie musi się akurat każdemu podobać, ja mam do niego takie mieszane uczucia, ale to jest kwestia mojego gustu, a o tym się nie dyskutuje. :)
By Krystian
Styl angielski to elegancja, to prawda, bo widzę, że tutaj wszyscy o tym piszą przede wszystkim i owszem z tym można się zgodzić, ale to również specyficzna dekoracja, która przede wszystkim podoba się poszczególnym osobą.
By Stach
Styl angielski ma też swoją nowoczesną odmianę, która bazuje na klasycznych założeniach, ale dopuszcza wprowadzania nieco nowości :)
By Rysio
Styl angielski jest dla snobów, ja się bardzo często spotkałem z takim powiedzeniem. Jednak to nie to... dla mnie każdy może sobie ten styl u siebie w domu sprawić. Bez względu na to kim tak naprawdę jest. :)
By Guzik
W stylu angielskim jedni widzą coś ciekawego, a inni znowu widzą same dziwactwa. No nic dziwnego, w końcu co człowiek to inne spojrzenie. :) ale przestańcie krytykować. Każdy ma tak jak sobie wszystko zaprojektuje:)
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
Jaki zbiornik na szambo?

Jeśli poszukujecie pompy do szamba, tutaj https&#[…]

Ja korzystałem z Largus listwy i jestem zadowolon[…]

NMC ostatnio jak przeglądałam to się całkiem nieźl[…]

ja te listwy przysufitowe polecam teraz każdemu zn[…]

POSZUKUJEMY FACHOWCÓW DO WSPÓŁPRACY