FORUM Parkiet.pl

• podziel się doświadczeniami
  • uzyskaj cenne rady
  • znajdź opinie o produktach
Ciekawe inspiracje, zdjęcia wnętrz, nowe produkty, ciekawostki związane z wystrojem wnętrz, innowacyjne rozwiązania w podłogach i nie tylko.
By Stefan
kasiasasia pisze:Obrazek

Moim zdaniem to będzie coś takiego - motywy kwiatowe, jasne odcienie i do tego te piękne kryształowe żyrandole ;)

Ja to bym nie mógł mieszkać w takim domu ;)
By Bożena
Obrazek
Wydaje mi się, że głównie chodzi o kolorystykę, aby móc powiedzieć, że salon jest w stylu angielskim, bo nowoczesne meble również wpisują się w tematykę :)
By AniaK
Bożena pisze:Obrazek
Wydaje mi się, że głównie chodzi o kolorystykę, aby móc powiedzieć, że salon jest w stylu angielskim, bo nowoczesne meble również wpisują się w tematykę :)

To zdjęcie to najlepszy dowód, że aby stworzyć salon w stylu angielskim wcale nie trzeba stylizowanych mebli :)
By Szaraczek
sisi pisze:A co powiecie na takie wnętrze? Bez sztukaterii, ale w jasnej stylistyce, wpisuje się w styl angielski?
Obrazek

Jak dla mnie to taki styl angielski w wydaniu małego domku gdzieś na uboczu :)
By lula
sisi pisze:A co powiecie na takie wnętrze? Bez sztukaterii, ale w jasnej stylistyce, wpisuje się w styl angielski?
Obrazek

O wiele bardziej mi się taki styl angielski podoba niż ta nowoczesna wersja wyżej.
By Graff
Każda z przedstawionych aranżacji jest piękna, ale chyba nowoczesne elementy w tej klasycznej formie urządzania są przepiękne. Całkowita harmonia koloru i stylu. Ciekawe pozycje do wnętrz w stylu angielskim ostatnio widziałam na stronce https://gnsbud.pl/graff
Kuchnia panele czy płytki ?

Najlepszym dostawcą wyjątkowej jakości płytek i ka[…]

Drzwi wejściowe

Najważniejsze, żeby drzwi były solidne. Żeby ochro[…]

Każde estetycznie urządzone wnętrze jest piękne. T[…]

Ogród zimą

No, tak. Także w sumie nie można powiedzieć, że ta[…]

POSZUKUJEMY FACHOWCÓW DO WSPÓŁPRACY

Jeżeli jesteś parkieciarzem, montażystą lub stolarzem,
skontaktuj się z nami!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>