FORUM Parkiet.pl

• podziel się doświadczeniami
  • uzyskaj cenne rady
  • znajdź opinie o produktach
Ciekawe inspiracje, zdjęcia wnętrz, nowe produkty, ciekawostki związane z wystrojem wnętrz, innowacyjne rozwiązania w podłogach i nie tylko.
By irmin
Kuchnia jest przepiękna. Bardzo elegancka. Od razu zwracają uwagę wykończenia oraz użyte fronty:
http://fronty-skandynawskie.pl - podobne ma w swojej ofercie ta firma (są to fronty produkowane w Polsce oraz na wymiar).

Kuchnie angielskie mają przewagę nad kuchniami nowoczesnymi w tym, że kuchnia taka raczej tak prędko nie wyjdzie z mody. Po wielu latach, nawet jeśli będzie widać, ze czas trochę ją podniszczyl, wystarczy fronty na nowo odmalować.
Kuchnia angielska ładnie wyglada również w szarości:
Obrazek
By Karp
Generalnie z założenia styl angielski to przytulne, ciepłe wnętrza, więc myślę że nie trzeba stawiać na biały, spokojnie jakieś ciepłe, pastelowe kolory się sprawdzą :)
By AgaS
Karp pisze:Generalnie z założenia styl angielski to przytulne, ciepłe wnętrza, więc myślę że nie trzeba stawiać na biały, spokojnie jakieś ciepłe, pastelowe kolory się sprawdzą :)

No lepiej bym tego nie ujęła! :D
By Andzia
Stach pisze:W kuchni musi być widać, że się jej używa, nieduży bałagan to nie wstyd! :D

Haha, też kiedyś słyszałam, że w prawdziwej kuchni nie może być idealnie czysto :D
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
Montaż drzwi

Montaż drzwi lepiej jest zostawić specjalistom. :)

Drzwi wewnętrzne Leroy Merlin

Drzwi wewnętrzne Leroy Merlin to przede wszystkim […]

Drzwi wewnętrzne białe

Drzwi wewnętrzne białe to mój wybór sprzed wielu l[…]

Drzwi szklane

Drzwi szklane wyglądają niesamowicie w dobrze zapr[…]

POSZUKUJEMY FACHOWCÓW DO WSPÓŁPRACY

Jeżeli jesteś parkieciarzem, montażystą lub stolarzem,
skontaktuj się z nami!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>