FORUM Parkiet.pl

  • podziel się doświadczeniami
  • uzyskaj cenne rady
  • znajdź opinie o produktach
Ciekawe inspiracje, zdjęcia wnętrz, nowe produkty, ciekawostki związane z wystrojem wnętrz, innowacyjne rozwiązania w podłogach i nie tylko.
By Mikolaj
#5516
Też podobają mi się nowoczesne domy z płaskimi dachami. Z tym że faktycznie taki dach powinna robić sprawdzona firma, a najlepiej jak cały dom robi jeden wykonawca. Dlatego w przypadku budowy takiego domu, ja zaufałbym firmie Hanlo, która ma sporo doświadczenie w takich budowach.
By Umer
#5600
Chyba jak się buduje dom, to wybór każdego elementu jest istotny. W końcu od tego zależy nasz komfort mieszkania i życia tam
By Emilka
#5817
Bez wątpienia, przy budowie domu, nie ma tak naprawdę rzeczy, która nie jest ważna. Czasami ciężko to wszystko ogarnąć, dla zwykłego człowieka, który nie siedzi w temacie. Dlatego warto pomyśleć, o zleceniu całej inwestycji, sprawdzonej firmie - np. http://wpwinvest.pl/oferta-wpw-invest/generalne-wykonawstwo, która zajmie się wszystkim i zadba o to, by dom został wykonany prawidłowo.
By Rejsiuk
#5869
Ja panele dachowe położyłem szybko, żeby w środku można było robić instalacje elektryczne, hydraulikę, Ale boje się, że jeszcze trochę się pobrudzi, bo trzeba ocieplić go jeszcze i tynk położyć.
By leoniadka
#5888
Mikolaj pisze:Też podobają mi się nowoczesne domy z płaskimi dachami. Z tym że faktycznie taki dach powinna robić sprawdzona firma, a najlepiej jak cały dom robi jeden wykonawca. Dlatego w przypadku budowy takiego domu, ja zaufałbym firmie Hanlo, która ma sporo doświadczenie w takich budowach.


Partyzancka szeptanka... po co to robić i jak to ma pomóc konkretnej firmie?
By Kasp
#6425
marzenka pisze:Zanim wybierzemy projekt zastanów się też jakis dach chcesz miec. Ostatnio coraz bardziej popularne są płaskie dachy, Widziałam już kilka takich domów i wygladają fajnie. Z tego co widziałąm tutaj http://plaskidach.pl/ wykonują takie dachy. To bardzo nowoczesne rozwiązanie.


W sumie dosyć oryginalne opcje, jeśli chodzi o wykonanie dachu. Na pewno godne uwagi.
Awatar użytkownika
By Wreck
#6470
Wybór odpowiedniego dachu to bardzo istotna kwestia, której nie można bagatelizować. Ja mam u siebie łupek dachowy, który sprawdza się niezależnie od pory roku i panujących warunków atmosferycznych. Kolejnym plusem takiego rozwiązania jest też to, że całość świetnie się prezentuje, więc moim zdaniem jak najbardziej warto.
Jaki zbiornik na szambo?

To zalezy ile osób mieszka i bedzie korzystać.

Jak rozwijać swój biznes?

Są firmy, które pomagają w rozwoju, między innymi […]

Ogrzewanie elektryczne jest drogie, chyba że oszcz[…]

Projektowanie wnętrz

Na pewno warto sprawdzić ofertę pracowni https[…]

POSZUKUJEMY FACHOWCÓW DO WSPÓŁPRACY

Jeżeli jesteś parkieciarzem, montażystą lub stolarzem,
skontaktuj się z nami!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>