FORUM Parkiet.pl

• podziel się doświadczeniami
  • uzyskaj cenne rady
  • znajdź opinie o produktach
Ciekawe inspiracje, zdjęcia wnętrz, nowe produkty, ciekawostki związane z wystrojem wnętrz, innowacyjne rozwiązania w podłogach i nie tylko.
By Domelka
Meble na wymiar to świetny pomysł, można wszystko idealnie dopasować. Najlepsze w małych mieszkaniach, bo można zrobić małe szafeczki, sprytnie ukryte do schowania różnych drobiazgów. Warto przemyśleć.
By Klaudia.E
Dąb i jesion to dwa najbardziej klasyczne drewna, które wykorzystuje się do robienia mebli, bo są najbardziej trwałe. Ale świetnie sprawdza się także drewno drzew owocowych - jest twarde, a przy okazji na przykład grusza ma świetny, taki trochę czerwonawy kolor. Ja bym może się nad tym zastanowiła.
By bracki
Klaudia.E pisze:Dąb i jesion to dwa najbardziej klasyczne drewna, które wykorzystuje się do robienia mebli, bo są najbardziej trwałe. Ale świetnie sprawdza się także drewno drzew owocowych - jest twarde, a przy okazji na przykład grusza ma świetny, taki trochę czerwonawy kolor. Ja bym może się nad tym zastanowiła.

Mam wrażenie, że jednak dębowe meble absolutnie rządzą, jeśli chodzi o trwałość materiału.
By kaczorek
nie ma jak meble dopasowane do użytkownika :) wiem co mówię, moją pasją jest projektowanie mebli :D Na początku to było tylko tak hobbystycznie, ale teraz już robię to zawodowo. Projektuje w programie KD Max (jak ktoś chciałby się czegoś o nim dowiedzieć to odsyłam na stronę https://www.kdmax.pl/), jest dosyc prostu w obsłudze i to mnie ratowało na początku. Z biegiem czasu odkryłem jego bardziej zaawansowene funkcje :)
By karol123
Ja miałem swój projekt mebli do kuchni, wykonali mi go w http://www.meblejanas.eu/ - tak jak chciałem. Solidna firma, fajnie się z nimi współpracowało. Cena nie była wygórowana no i co ważne wszystko było na czas.
By miksza0
Ja miałam robioną kuchnię i łazienkę na wymiar, bo mam dość nietypowe mieszkanie i nie pasują do niego takie gotowe zestawy. A teraz w końcu ma wykorzystaną całą dostępną przestrzeń. Dzięki temu pozbyłam się dodatkowych bibelotów, które niepotrzebnie zajmowały mi miejsce. Niestety bardzo długo czekałam na montaż tych mebli, bo też wybrałam sobie też dość chodliwy materiał. Ale na szczęście potem wszystko poszło sprawniej i w końcu mam niemal idealne mieszkanie :D
By trr
Ja zamawiałem meble na wymiar w tym studio w Krakowie i mogę polecić:
https://woodworks-studio.pl/realizacje/meble-kuchenne

Meble wykonane tak jak powinny być. bardzo dobrej klasy materiały. Jak rownież wyposażenie, które można było dopasować konkretnie pod siebie. Kuchnia była dość niewymiarowa, poza tym wymarzyła nam sie kuchnia w stylu angielskim.

Co muszę pochwalić to również ich terminowość. Na meble nie czekałem długo, poza tym wstawili je dokładnie w terminie.
Kuchnia panele czy płytki ?

Najlepszym dostawcą wyjątkowej jakości płytek i ka[…]

Drzwi wejściowe

Najważniejsze, żeby drzwi były solidne. Żeby ochro[…]

Każde estetycznie urządzone wnętrze jest piękne. T[…]

Ogród zimą

No, tak. Także w sumie nie można powiedzieć, że ta[…]

POSZUKUJEMY FACHOWCÓW DO WSPÓŁPRACY

Jeżeli jesteś parkieciarzem, montażystą lub stolarzem,
skontaktuj się z nami!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>