FORUM Parkiet.pl

• podziel się doświadczeniami
  • uzyskaj cenne rady
  • znajdź opinie o produktach
Ciekawe inspiracje, zdjęcia wnętrz, nowe produkty, ciekawostki związane z wystrojem wnętrz, innowacyjne rozwiązania w podłogach i nie tylko.
Od kilku lat używam sprzętu Legrand (brzmimy jak jakiś chór reklamowy, wszyscy tylko legrand :D ) i jest niezawodny. Naprawdę polecam! Trwałość, dbałość o detale, stosunkowo dobra cena. A dodatkowo masz naprawdę duży wybór.

Obrazek
Moim zdaniem Ospel jest w tej branży liderem. Popatrzcie sobie tutaj http://ospel.pl/pl/ na ich gniazdka, przy każdym jest cena, a kupić je możecie przez neta czy w każdym budowlanym markecie. Marka jest bardzo popularna.
A czym one się różnią od innych? Bo szczerze mówiąc poza drobnymi róznicami w wyglądzie, to dla mnie gniazdko, to gniazdko. Możecie powiedzieć, że jestem gniazdkową ignorantką, ale cóż, tak mam.
Domelka pisze:A czym one się różnią od innych? Bo szczerze mówiąc poza drobnymi róznicami w wyglądzie, to dla mnie gniazdko, to gniazdko. Możecie powiedzieć, że jestem gniazdkową ignorantką, ale cóż, tak mam.

Włączniki Legrand i Hager są najpopularniejsze i najlepszej jakości po prostu :) łatwo je zamontowac i nie psują się
sztatat pisze:
Domelka pisze:A czym one się różnią od innych? Bo szczerze mówiąc poza drobnymi róznicami w wyglądzie, to dla mnie gniazdko, to gniazdko. Możecie powiedzieć, że jestem gniazdkową ignorantką, ale cóż, tak mam.

Włączniki Legrand i Hager są najpopularniejsze i najlepszej jakości po prostu :) łatwo je zamontowac i nie psują się

Trzeba to zapamiętać. Ja po prostu brałam coś z półki, co mi tam w ręce wpadło. Nie zastanawiałam się nigdy nad marką.

Ja korzystałem z Largus listwy i jestem zadowolon[…]

NMC ostatnio jak przeglądałam to się całkiem nieźl[…]

ja te listwy przysufitowe polecam teraz każdemu zn[…]

Sztukateria Orac Decor

na zakupy w orac decor to ja bym się w ogóle nie b[…]

POSZUKUJEMY FACHOWCÓW DO WSPÓŁPRACY

Jeżeli jesteś parkieciarzem, montażystą lub stolarzem,
skontaktuj się z nami!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>