FORUM Parkiet.pl

• podziel się doświadczeniami
  • uzyskaj cenne rady
  • znajdź opinie o produktach
Ciekawe inspiracje, zdjęcia wnętrz, nowe produkty, ciekawostki związane z wystrojem wnętrz, innowacyjne rozwiązania w podłogach i nie tylko.
Te, które działają w trybie całodobowym to nie do końca muszą być najtańsze ;) Tryb 24/h to na pewno ich atut, który wliczają w koszta. Chcesz zamówić coś w środku nocy? Okej, nie ma sprawy, ale zapłacisz więcej. To przecież logiczne.
By irmin
Polecam kierować sie nie tylko ceną, ale również
ceną wysylki (w wielu drukarniach trzeba ją doliczyć do kosztu wydrukowanego materiału i to podwyższa cenę zamówienia)
opiniami
oraz jakością

Jesli planujecie zamawiać w drukarni materiały do pracy, to najlepiej jest zamówić niewielkie próbki zamówień z poszczególnych drukarni i porównać sobie która z nich najlepiej spełniła Wasze oczekiwania. Ze swojej strony polecam sprawdzić Mdruk http://mdruk.pl/category/24,broszury
Bardzo niskie ceny na wielkoformatowe promocyjne materiały ma drukarnia viperprint.pl. Korzystam od mniej więcej trzech lat. Wspieram głównie organizację różnych eventów i drukarnia się przydaje. Ekspresowe zlecenia to też ich ogromna przewaga, bo potrafią uratować projekt, jak dostaniesz coś pilnego. A u mnie z tym bywa naprawdę różnie.
Coraz więcej działa drukarni internetowych, od paru lat widzę jak ten rynek się rozwija. Jeśli chodzi o mnie i moje doświadczenia to na K2 Print się nie zawiodłem. Cała oferta jest na k2print.pl. Można powiedzieć że drukują każdy rodzaj materiału, od wizytówek ulotek kalendarzy na billboardach kończąc, maja też w ofercie pieczątki ale czegoś takiego akurat mi się nie zdarzyło kupować więc tutaj nie będę ręczyć za jakość ;>
By thajski
Tak naprawdę wszystko zależy od nakładów, bo jeżeli chcesz drukować większe ilośći cena zawsze będzie szła w dół,, poza tym trzeba pamiętać o aspekcie terminowej realizacji zleceń
By vika
Zgadzam się z tym, że łatwiej negocjować ceny przy dużych nakładach.
A co w przypadku małych nakładów? Jeśli próbowaliście kiedyś wydrukować etykiety samoprzylepne w małym nakładzie, to pewnie wiecie, że nie łatwo znaleźć drukarnie do tego rodzaju zlecenia. Mi polecono LabelExpress https://labelexpress.eu/ realizują zlecenia już od 500 sztuk.
Kuchnia panele czy płytki ?

Najlepszym dostawcą wyjątkowej jakości płytek i ka[…]

Drzwi wejściowe

Najważniejsze, żeby drzwi były solidne. Żeby ochro[…]

Każde estetycznie urządzone wnętrze jest piękne. T[…]

Ogród zimą

No, tak. Także w sumie nie można powiedzieć, że ta[…]

POSZUKUJEMY FACHOWCÓW DO WSPÓŁPRACY

Jeżeli jesteś parkieciarzem, montażystą lub stolarzem,
skontaktuj się z nami!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>