FORUM Parkiet.pl

  • podziel się doświadczeniami
  • uzyskaj cenne rady
  • znajdź opinie o produktach
Ciekawe inspiracje, zdjęcia wnętrz, nowe produkty, ciekawostki związane z wystrojem wnętrz, innowacyjne rozwiązania w podłogach i nie tylko.
By trr
#9227
Drukarni jest bardzo wiele,ze swojej strony polecam drukarnię online Openprint:
https://www.openprint.pl

Drukarnia ma dobre ceny
Zamówienia realizują bardzo szybko - najczęściej jest to nawet zamówienie w 2-3 dni, za dodatkowa opłata można zdecydować sie na zamówienie w ciagu 24 godzin
Jakość wydruków jest na najwyższym poziomie
By bedersky
#9232
Witam.
Wymieniliście wszystkie czołowe drukarnie internetowe, a pytanie osoby zakładającej ten wątek brzmi "Jaka tania drukarnia internetowa?" :) Czy tylko mi się wydaje, że w tym wątku dyskutują między sobą właściciele drukarni? Hehe :) Ja od siebie polecę drukarnię mojego znajomego. Tak, przyznaję, znajomego, ale z ręką na sercu mogę powiedzieć, że jest faktycznie tania, a tego dotyczy ten wątek. Jest to edrukland https://edrukland.pl - zresztą zobaczcie sami i porównajcie ceny z innymi drukarniami. Jakość niczym się nie różni od tych najdroższych, ręczę za to. Pzdr.
By Morty050
#9340
A, będąc w temacie, jakie jest Wasze zdanie na temat internetowych drukarni? Sam od kilku lat korzystam ze sprawdzonej stacjonarnej filmy poligraficznej http://www.helvetica-druk.pl i od pewnego czasu zastanawiałem się właśnie nad sprawdzeniem oferty internetowych odpowiedników. Najbardziej interesuje mnie termodruk w Warszawie - czy wirtualne drukarnie oferują taką technikę? Z góry dziękuję za odpowiedź.
#9484
Jeśli szukasz tylko najlepszych propozycji to zdecydowanie mogę polecić i drukarnię A3extra. Sama z niej korzystam i zawsze jakość jest taka sama. Nie spotkałam się jeszcze z tym, że coś jest nie tak. Warto też dodać, że zamówienie przychodzi do nas bardzo szybko.
#10328
Ciężki ogólnie temat z tymi drukarniami, bo jest ich naprawdę bardzo dużo. No, ale jeśli jakąś miałbym na siłę wskazać to postawiłbym na Reprotechnika. Znajoma bardzo sobie zachwalała, bo szybko i dokładnie wydruk został przez nich zrealizowany i dostarczony oid wskazany adres ;)
#11977
Nie jest to drukarnia internetowa,ale polecam z uwagi na to, ze sam byłem zadowolony z ich obsługi oraz z jakości wykonanych nadruków:
https://www.fingerprint.pl
Bardzo dobra i miła obsługa. Mają własne studio graficzne tak wiec jeśli beziesz miał coś do zaprojektowania to możesz im bez problemu to powierzyć.
Profesjonalne wykonanie wizytówek oraz ulotek, dobry stosunek jakości do ceny wydruku.
Szybki czas wykonania zamówienia! Terminowo tak jak obiecali.
Godni polecenia.
#12343
Fajnych ofert drukarni na naszym rynku na pewno nie brakuje. Niemniej jednak moim zdaniem jedną z ciekawszych jest ta, dostępna na https://cocoprint.pl/ . W tym przypadku bowiem jakość druku jest oczywiście bardzo dobra, ale co więcej, możemy zamówić nadruk także na takich powierzchniach jak płótno, plexi, czy też skóra ekologiczna i efekt końcowy jest naprawdę świetny:) Obrazek
#12891
My w firmie korzystamy z a3extra i jak dotąd mogę tylko polecać - zawsze wszystko przychodzi zgodnie z zamówieniem, wysokiej jakości, a dodatkowo szybko.Warto spróbować

Nie wiem, czy nie lepszy będzie parkiet do łazien[…]

Jeśli jesteście w trakcie lub planujecie remont ku[…]

Creativa jak do tej pory są chyba najczęściej moi[…]

To prawda, ludzie czasami myślą, że panele to b[…]

POSZUKUJEMY FACHOWCÓW DO WSPÓŁPRACY

Jeżeli jesteś parkieciarzem, montażystą lub stolarzem,
skontaktuj się z nami!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>