FORUM Parkiet.pl

• podziel się doświadczeniami
  • uzyskaj cenne rady
  • znajdź opinie o produktach
Ciekawe inspiracje, zdjęcia wnętrz, nowe produkty, ciekawostki związane z wystrojem wnętrz, innowacyjne rozwiązania w podłogach i nie tylko.
By trr
Jeśli ktos szukałby dobrej firmy do wykończeń w okolicach Krakowa, mogę polecić ich:
https://qinvestment.pl/pakiety-pod-klucz/

Z uwagi na to,ze zajmują się wykończeniami pod klucz. Remont czy przeorganizowanie mieszkania lub domu prawie każdemu kojarzy się z czymś nieprzyjemnym i męczącym. Często podczas remontu wynikają nieoczekiwane przeszkody, które zmuszają do zmiany planów, dokupienia większej liczby materiałów czy też efekt końcowy nas rozczarowuje, bo to co w naszym wyobrażeniu było idealne, w rzeczywistości często nie wygląda już tak kolorowo. Dzięki zdecydowaniu się na usługi architekta można zaoszczedzić dużo czasu i nerwow również.
By andrzej
Projektowanie wnętrz to sama przyjemność :D fakt, że łatwo mi tak mówić ponieważ robię to już od 7 lat :P ale jak się ma poczucie estetyki i wiedzę na temat funkcjonalności to można wszystko. A no i jeszcze narzędzia. Kiedyś ponoć wystarczyła kartka i ołówek, teraz bez dobrego programu nie ma szans się przebić na rynku. Właśnie dlatego testuję teraz nowość (nowość u nas w pl), program do projektowania ale już BIM - archline.xp. Na początku podchodziłem jak do jeża, ale teraz jestem coraz bliższy tej inwestycji :)
By trr
W praktycznie całym mieszkaniu mamy meble na wymiar:
http://housedecor.pl/meble-na-wymiar-ni ... do-kuchni/
Najtrudniejsze było rozplanowanie kuchni. Urządzenie salonu oraz sypialni nie było dla mnie żadnym problemem. W tych pomieszczeniach stawiałam na komfort oraz stylowy wygląd. Jednak wybierając wszystkie elementy do kuchni, zwracałam uwagę nie tylko na estetykę, ale również funkcjonalność. Bardzo ważne jest bowiem dla mnie to, aby podczas przygotowywania posiłków wszystko mieć pod ręką.

Kuchnia musiała być wygodna tak więc meble na wymiar okazały sie najlepszym wyborem
Obrazek
Kuchnia panele czy płytki ?

Najlepszym dostawcą wyjątkowej jakości płytek i ka[…]

Drzwi wejściowe

Najważniejsze, żeby drzwi były solidne. Żeby ochro[…]

Każde estetycznie urządzone wnętrze jest piękne. T[…]

Ogród zimą

No, tak. Także w sumie nie można powiedzieć, że ta[…]

POSZUKUJEMY FACHOWCÓW DO WSPÓŁPRACY

Jeżeli jesteś parkieciarzem, montażystą lub stolarzem,
skontaktuj się z nami!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>