FORUM Parkiet.pl

• podziel się doświadczeniami
  • uzyskaj cenne rady
  • znajdź opinie o produktach
Ciekawe inspiracje, zdjęcia wnętrz, nowe produkty, ciekawostki związane z wystrojem wnętrz, innowacyjne rozwiązania w podłogach i nie tylko.
By bracki
Ewelia pisze:A ja jakoś wolę sama. Może się mylę, ale mam jakieś takie odczucie, że nie czułabym się całkiem "u siebie" we wnętrzu, które ktoś inny stworzył.

Nie dotyczy to oczywiście projektu kuchni pod wymiar :D

Mam podobne odczucie. Tzn co innego się konsultować, a co innego jak ktoś narzuca projekt w całości.
By Buritto
Ja myślę, że projektant to dobry wybór jeśli chodzi o letni dom, mieszkanie na wynajem czy biuro. Do domu niekoniecznie...
By tomekignacik
Najwazniejsze przy projektowaniu wnętrz to poszukanie inspiracji. Ja projektowałem ganek inspiracje były mi bardzo potrzebne do tego. Najwazniejsze to wyznaczyć sobie cel podczas projektowania i się go za wszelka cene trzymać :)
By Mikolaj
Jak chcecie zobaczyć jak wyglądają projekty wnętrz z górnej półki, to zajrzyjcie na stronę http://intellio.pl/. Można zawsze coś ciekawego podpatrzeć, chociaż moim zdaniem, samemu nigdy nie uda się uzyskać trak dobrego efektu, jak przy pomocy profesjonalistów. Dlatego warto zdecydować się na wynajęcie architekta wnętrz, który zadba o każdy szczegół i wszystko dopracuje.
By kasin78
Też jeszcze jakiś czas temu myślałam, że najlepiej mieszka się we wnętrzach, które urządziliśmy sami. Ale czasami robienie niektórych rzeczy na własną rękę może przynieść więcej szkód niż pożytku. Ja starałam się urządzić swoje wnętrze dokładnie tak jak sobie wymarzyłam i tak jak widziałam w gazetach czy na blogach, ale okazało się, że jednak projektowanie wnętrz nie jest moją mocną stroną. Nie obyło się bez konsultacji ze specjalistami z http://www.inter-your.pl którzy swoim okiem spojrzeli na każde pomieszczenie i podpowiedzieli, jakie rozwiązania zastosować, żeby mieszkanie było nie tylko ładne, ale też i funkcjonalne. I żeby pasowało do moich oczekiwań. Sprecyzowanie takich rzezy to najistotniejszy krok, od którego powinnam zacząć, a sama nie mogłam/nie umiałam tego zrobić. Teraz już chyba najgorsze za mną i za kilka tygodni będę mogła zamieszkać w swoim wymarzonym mieszkaniu. Lepiej późno niż wcale :))
By thajski
adilak1234 pisze:Obrazek
Właśnie, lepiej uniknąć tego typu błędów co na obrazku powyżej, ale wiadomo, że jeśli ktoś się mniej więcej zna na rzeczy, wie że trzeba wymierzyć wszystko dokładnie, to niech urządza sam - oszczędzi;) byle dobrze się czuł w tym wnętrzu

Ale co wy chcecie od tej kanapy, jest polot i jest fantazja! :D
By gienia
Buritto pisze:Ja myślę, że projektant to dobry wybór jeśli chodzi o letni dom, mieszkanie na wynajem czy biuro. Do domu niekoniecznie...

Ja się z tym nie do końca zgadzam. Raczej nigdy nie zdecyduję się na taką usługę z dwóch powodów: pierwszy to oczywiście cena a drugim powodem jest to, że uważam to za zupełnie zbędną usługę dla takich ludzi jak ja. Nie stać mnie na wymyślnie urządzony dom, z nie wiadomo jak drogimi elementami. Cenię sobie minimalizm dlatego podobają mi się pomieszczenia jak np. sypialnie w których znajdują się tylko dobrze zorganizowane szafy przesuwne, szafki nocne i łóżko. Dla mnie mieszkanie jest miejscem, gdzie odpoczywam. Nie wyobrażam sobie spokojnego funkcjonowania w mieszkaniu zagraconym komodami, ławeczkami, obrazkami i figurkami.
Kuchnia panele czy płytki ?

Najlepszym dostawcą wyjątkowej jakości płytek i ka[…]

Drzwi wejściowe

Najważniejsze, żeby drzwi były solidne. Żeby ochro[…]

Każde estetycznie urządzone wnętrze jest piękne. T[…]

Ogród zimą

No, tak. Także w sumie nie można powiedzieć, że ta[…]

POSZUKUJEMY FACHOWCÓW DO WSPÓŁPRACY

Jeżeli jesteś parkieciarzem, montażystą lub stolarzem,
skontaktuj się z nami!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>