FORUM Parkiet.pl

  • podziel się doświadczeniami
  • uzyskaj cenne rady
  • znajdź opinie o produktach
Ciekawe inspiracje, zdjęcia wnętrz, nowe produkty, ciekawostki związane z wystrojem wnętrz, innowacyjne rozwiązania w podłogach i nie tylko.
By bedobe12
#2622
Też jestem zdania, że nie ma co samemu bawić się w projektowanie wnętrz jeśli się na tym nie znamy. Wolę zapłacić nieco więcej ale mieć fachowca, który wie co robi i odpowiednio wszystko zaprojektuje. Zresztą tak jest ze wszystkim, jeśli jest możliwość to wybieram fachowca.
By Ewelia
#2631
A ja jakoś wolę sama. Może się mylę, ale mam jakieś takie odczucie, że nie czułabym się całkiem "u siebie" we wnętrzu, które ktoś inny stworzył.

Nie dotyczy to oczywiście projektu kuchni pod wymiar :D
By adilak1234
#2694
Obrazek
Właśnie, lepiej uniknąć tego typu błędów co na obrazku powyżej, ale wiadomo, że jeśli ktoś się mniej więcej zna na rzeczy, wie że trzeba wymierzyć wszystko dokładnie, to niech urządza sam - oszczędzi;) byle dobrze się czuł w tym wnętrzu
By JohnDoe
#3014
Zgadzam się z Ewelią. Ja też wolę sama sobie projektować. Nie mam może do tego wybitnych zdolności, ale moim zdaniem każdy potrafi, jeśli się trochę postara. Najważniejsze to dobrze wymierzyć pomieszczenie ;). Poza tym, jest opcja, żeby zamówić właśnie pod wymiar i wtedy ekipa fachowców już nam może zmierzyć pokój. Ja jednak korzystam po prostu z możliwości, jakie dają rozwiązania systemowe. Moim zdaniem każdy potrafi z mebli systemowych stworzyć coś fajnego i dostosowanego do wnętrza. Nie trzeba płacić kupy forsy jakiemuś projektantowi. Lepiej te pieniądze zainwestować w lepsze meble i zrobić wszystko po swojemu. To jednak tylko moja opinia.
By Umer
#3058
Poza tym, jeśli mamy jakieś pomysły i wizje, to dobry stolarz nam zrobi meble na wymiar nawet ze zwykłego rysunku.

Mi się podoba opcja pomocy projektanta, ale chyba w takim mieszkaniu, w którym się przebywa okazjonalnie. Albo w biurze. Dom to dla mnie nie tylko meble czy ściany ale także książki, pamiątki, bibeloty, "przydasie". Tego się nie da zrobić wedle projektu
By rysiabu
#3245
Witam Was
Mam pytanie czy macie pomieszczenie , które jest połączone(kuchnia, jadalnia i salon)? Jak to wygląda? Jak w praktyce? Czy oddzieliliście poszczególne strefy? Kafle, panele, meble lub ściany kolorystycznie czy spójna calość? Zobaczcie proszę na mój projekt: https://www.novio.pl/projekty-domow-parterowych/1100-aster-ce.html Na razie się nad nim zastanawiam ale nie mam pomysłu, jak zaaranżować tak dużą przestrzeń.

Drugie pytanie o pokój, który będzie służył za gabinet (na projekcie ten większy) oraz pralnie (w niepogodę suszenie). Ma10m. Czy da się to jakoś pogodzić? I tu pytanie o suszarki do ubrań, czy faktycznie ładnie suszy? Czy ciuchy są mocno wygniecione po suszeniu? Czy na co dzień bez sensu?
By formaistyl
#3255
DonKichot pisze:Zastanawiałam sie nad tym czy lepiej zatrudnic kogoś od projektowania wnętrz czy zająć się tym sama ale ostatecznie stwierdziłam, ze lepiej jednak pozostawić to fachowcą i poprosiłam tą firmę o pomoc http://www.ideaspace.pl/oferta/ . Wybrałam ich ponieważ ich oferta była najkorzystniejsza


Projektowanie to jest złożony proces. Nie wystarczy tak zwane podejście na zasadzie, że "bo coś ładnie wygląda". Trzeba sobie naprawdę dobrze wszystko poukładać.
By pleksix
#3489
adilak1234 pisze:Obrazek
Właśnie, lepiej uniknąć tego typu błędów co na obrazku powyżej, ale wiadomo, że jeśli ktoś się mniej więcej zna na rzeczy, wie że trzeba wymierzyć wszystko dokładnie, to niech urządza sam - oszczędzi;) byle dobrze się czuł w tym wnętrzu


Patrzę czasem na takie fuck upy wnętrzarskie i ogarnia mnie bardziej przerażenie niż śmiech, jak, po prostu jak w ogóle to jest możliwe, żeby AŻ TAK nie ogarnąć ? :D
By Klaudia.E
#4914
No właśnie, wydaje mi się niemożliwe, żeby ktoś aż do tego stopnia nie potrafił posługiwać się miarką. No błagam. Pomierzyć się uda, tylko, żeby to wszystko sensownie połączyć. To jest problem.
Montaż drzwi

montaż drzwi to żadna wielka sprawa, w jeden dzień[…]

Ościeżnica

tutaj się zgodzę, ościeżnica to jeden z najtrudnie[…]

Pol Skone drzwi

My jesteśmy bynajmniej bardzo zadowoleni z Polskon[…]

Meble w stylu angielskim

Styl angielski jest dlatego lubiany przez tyle osó[…]

POSZUKUJEMY FACHOWCÓW DO WSPÓŁPRACY

Jeżeli jesteś parkieciarzem, montażystą lub stolarzem,
skontaktuj się z nami!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>