FORUM Parkiet.pl

• podziel się doświadczeniami
  • uzyskaj cenne rady
  • znajdź opinie o produktach
Ciekawe inspiracje, zdjęcia wnętrz, nowe produkty, ciekawostki związane z wystrojem wnętrz, innowacyjne rozwiązania w podłogach i nie tylko.
Awatar użytkownika
By Angela
Dopasowanie dodatków do wnętrza nie jest takie łatwe jak mogło by się wydawać. Bardzo często jest tak że nie wiem co ze sobą połączyć by fajnie to wyglądało dlatego w takich przypadkach warto skorzystać z pomocy firmy zajmującej się projektowaniem wnętrz. Z ofert które przejrzałam , ta firma http://www.ideaspace.pl/o-nas/ ma najciekawszą. Po za tym ich realizacje są naprwde godne uwagi.
By Maria6
Mnie natomiast podobają się dodatki wnętrza takie, jak są na tym zdjęciu http://ip-design.pl/realizacja37-projek ... mieszkania prostota, ład i elegancja. Oprócz tego lubię również nowoczesne i kolorowe obrazy, które dodają uroku mieszkaniu.
By Klaudia.E
Takie dodatki to powinny być raczej samodzielnie dobierane, żeby były bardziej indywidualne i praktyczne, wtedy najlepiej będą dopasowane do ciebie.
By Sabanek
Również jestem przekonania, że dodatki powinno się dobierać indywidualnie ponieważ każdy lubi coś innego :) Moja żona uwielbia zamawić ramki na wymiar , którymi dekoruje ścianę w salonie nad kanapą. Muszę przyznać, że wygląda to super -cała ściana w rodzinnych fotografiach :)
By trambo
Wydaje mi się, że świetnym pomysłem naszych czasów są fototapety. Co sądzicie o wykorzystaniu takiego rozwiązania w celu optycznego powiększenia małego salonu? Sporo inspiracji znalazłem w sklepie z fototapetami Foteks. Szczególnie podobają mi się te aranżacje, w których uzyskujemy wrażenie głębi wnętrza jak:
Obrazek
By pleksix
trambo pisze:Wydaje mi się, że świetnym pomysłem naszych czasów są fototapety. Co sądzicie o wykorzystaniu takiego rozwiązania w celu optycznego powiększenia małego salonu? Sporo inspiracji znalazłem w sklepie z fototapetami Foteks. Szczególnie podobają mi się te aranżacje, w których uzyskujemy wrażenie głębi wnętrza jak:
Obrazek

W pierwszej chwili myślałem, że to lustro, no ale z drugiej strony... :D
By gienia
Ja nie jestem do końca przekonana jeśli chodzi o fototapety. Kilku moich znajomych ma je na ścianach ale nie za dobrze to wygląda bo by dobrać ładną tapetę do reszty wnętrza to trzeba mieć głowę. Wydaje mi się, że bardziej się opłaca kupić jakieś ładne dodatki i już nam się fajnie ożywi mieszkanie. Jeśli mowa o dodatkach to świetny asortyment mają w tym sklepie https://www.kiwimag.pl/. Szczególnie jestem zakochana w ich porcelanie :P
Kuchnia panele czy płytki ?

Najlepszym dostawcą wyjątkowej jakości płytek i ka[…]

Drzwi wejściowe

Najważniejsze, żeby drzwi były solidne. Żeby ochro[…]

Każde estetycznie urządzone wnętrze jest piękne. T[…]

Ogród zimą

No, tak. Także w sumie nie można powiedzieć, że ta[…]

POSZUKUJEMY FACHOWCÓW DO WSPÓŁPRACY

Jeżeli jesteś parkieciarzem, montażystą lub stolarzem,
skontaktuj się z nami!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>