FORUM Parkiet.pl

• podziel się doświadczeniami
  • uzyskaj cenne rady
  • znajdź opinie o produktach
Ciekawe inspiracje, zdjęcia wnętrz, nowe produkty, ciekawostki związane z wystrojem wnętrz, innowacyjne rozwiązania w podłogach i nie tylko.
By Wezar
Szukam inspiracji na pokój dziecięcy. Szczerze urzekł mnie styl z użyciem dużej ilości drewna. Szczególnie zaciekawiło mnie to łóżko:
5109_273a8798-2696-4dbb-8445-2ca434b82e7c_max_1600_1052_-pokoj-dziecka.jpg

Czy wie ktoś może gdzie można takie nabyć? Czy nie jest przesadzony pomysł na pokój dziecięcy?
By Mania
Na pewno nie można powiedzieć, że jest to standardowy pomysł na pokój dziecięcy :D
A łóżko wydaje mi się, że jest raczej nieosiągalne w żadnym sklepie stacjonarnym, takie cuda to raczej na zamówienie u jakiegoś stolarza.
Przynajmniej ja się nie spotkałam i nie widziałam nigdzie czegoś tak szalonego :)

Zastanawia mnie skąd ten pomysł? :) zwykłe łóżka dziecięce są już passe?
Całość prezentuje się fajnie, ale czy nie jest zbyt ponuro? W pokoju dziecięcym moim zdaniem powinno być więcej kolorów, by dziecko nie wpadło w depresję.

Samo łóżko wygląda jak zrobione na zamówienie, ale z drugiej strony nie wygląda na drogie. Jak coś znajdę to dam znać.
By Mania
Trzeba tez mieć na uwadze, że jest to projekt pokoju, w którym jeszcze nie mieszka gromada rozochoconych dzieci, chętnych do zabawy i poznawania świata, np. poprzez wyrzucanie wszystkiego z szafek i szuflad :D Bałagan doda pokojowi oryginalnego uroku^^
By Wezar
Dla ciekawych łóżko zrobiono nam na zamówienie. Zapłaciłem łącznie za projekt i wykonanie + materiał 1200 zł, co nie daje aż tak kolosalnej kwoty.
Ściany pomalowaliśmy na błękitny, bo szary na powyższej koncepcji był zbyt przytłaczający.
Na podłodze standardowo panele :)
Wezar pisze:Dla ciekawych łóżko zrobiono nam na zamówienie. Zapłaciłem łącznie za projekt i wykonanie + materiał 1200 zł, co nie daje aż tak kolosalnej kwoty.
Ściany pomalowaliśmy na błękitny, bo szary na powyższej koncepcji był zbyt przytłaczający.
Na podłodze standardowo panele :)

Całkiem sporo wyszło za to łóżko. Osobiście zdecydowałbym się na gotowiec i trochę bardziej praktyczny.
4_max.jpg

A co do ścian to właśnie tak myślałem, że trochę ponuro to wyglądało :)
By Ewelia
MarianoItaliano pisze:Całość prezentuje się fajnie, ale czy nie jest zbyt ponuro? W pokoju dziecięcym moim zdaniem powinno być więcej kolorów, by dziecko nie wpadło w depresję.

Myślę, że dziecko, które ma piętrowe łóżko z drabinką i na nim koło ratunkowe ma marne szanse , zeby popaść w depresję :shock: Nawet jeśli to łózko byłoby całe czarne :roll:
Wezar pisze:Szukam inspiracji na pokój dziecięcy. Szczerze urzekł mnie styl z użyciem dużej ilości drewna. Szczególnie zaciekawiło mnie to łóżko:
5109_273a8798-2696-4dbb-8445-2ca434b82e7c_max_1600_1052_-pokoj-dziecka.jpg

Czy wie ktoś może gdzie można takie nabyć? Czy nie jest przesadzony pomysł na pokój dziecięcy?

To jest mój niekwestionowany hit jeśli chodzi o wnętrza pokoi dla dzieci. Tuta jcoś w ramach malej jeszcze inspiracji i podpowiedzi Obrazek
By Heniek32
Podwieszana łódka robi wrażenie, jednak pokój musi być bardzo przestrzenny, żeby pomieścić taką łódź :)
Dla mnie integralną częścią pokoju dziecięcego jest dywan, dzięki któremu dziecko ma olbrzymi plac zabaw!
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 11
Podłoga do salony

Na podłodze w salonie dobrze sprawdzą się panele w[…]

Budowa domu

Podczas budowy domu jest naprawdę wiele aspektów d[…]

konto w banku

Witam, nie wiem czy to dobry dział na taki temat, […]