FORUM Parkiet.pl

• podziel się doświadczeniami
  • uzyskaj cenne rady
  • znajdź opinie o produktach
Ciekawe inspiracje, zdjęcia wnętrz, nowe produkty, ciekawostki związane z wystrojem wnętrz, innowacyjne rozwiązania w podłogach i nie tylko.
By trr
Mam niewielki salon, w którym muszę zmieścić zarówno sofa jak i stól z krzesłąmi.

Polecicie jakiś wygodny rozkładany stół?
By irmin
A jaki jest salon? Nowoczesny czy tradycyjny ? Dobrze jeśli dasz tutaj zdjęcie salonu bo dzięki temu łatwiej będzie doradzić co będzie do niego pasowało. jesli jednak dobrze czujesz się w nowoczesnych klimatach, polecam coś takiego:
https://www.mebletkaniny.pl/lawostol-co ... ma-id-1516

Poniżej zdjęcie jak się rozkłada - mebel stanowi dwie funkcje - ławy przy kanapie jak również i rozkładanego stołu, tak więc jest bardzo uniwersalny.
Z tego co widzę to w sklepie można zamowić go w dwóch kolorach:
Obrazek
Też mam podobny problem, bo chciałabym w swoim niewielkim salonie zmieścić i sofę i jakiś stolik kawowy i stół jadalniany. Myślałam o takim najprostszym, kwadratowym 80x80, ale chciałabym, żeby się rozkładał. I nawet są takie stoły, rozkładają się do 160 cm, ale nie wiem jak z ich stabilnością, bo to jednak dość mała powierzchnia i chyba nie jest też przystosowana do dźwigania jakiś wielkich ciężarów. Sama nie wiem czy właśnie decydować się na taki gotowy stół czy może zrobić coś na wymiar u stolarza, tylko, że pewnie taka opcja już będzie droższa niż ta sklepowa...

- 海外留学服务中心Q微信:501058216办理澳洲毕业证,办理美国毕业证,办理加拿大毕业证,办理[…]

买澳洲真实文凭【微信857767150】UNE文凭第三方公证/新英格兰大学毕业证成绩单原版办理,UN[…]

POSZUKUJEMY FACHOWCÓW DO WSPÓŁPRACY

Jeżeli jesteś parkieciarzem, montażystą lub stolarzem,
skontaktuj się z nami!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>