FORUM Parkiet.pl

  • podziel się doświadczeniami
  • uzyskaj cenne rady
  • znajdź opinie o produktach
Ciekawe inspiracje, zdjęcia wnętrz, nowe produkty, ciekawostki związane z wystrojem wnętrz, innowacyjne rozwiązania w podłogach i nie tylko.
#10919
Zdecydowanie hala stalowa. Jej postawienie jest szybsze. Hale stalowe mogą być stawiane w każdej porze roku. Pogoda nie ma wpływu na działania odbywające się na placu budowy. To wyraźna przewaga nad konstrukcjami murowanymi. Pozwala to znacząco skrócić czas oczekiwania inwestora na zakończenie przedsięwzięcia. Drugim atutem hal stalowych jest to, że ich montaż wymaga zaangażowania dużo mniejszej liczby osób niż dzieje się to w przypadku obiektów tradycyjnych. A to w realny sposób przekłada się na obniżenie kosztów robocizny. Na stronie jest artykul o tym, w jaki sposob zoptymalizować koszta wybudowania takiej hali:
https://www.mcmproject.com.pl/strefa-in ... techniczne
#13503
To prawda. Ze swojej strony mogę jeszcze podpowiedzieć co nieco o procesach magazynowych. Przed budową magazynu warto je dobrze przemyśleć, a dopiero potem projektować bryłę. Zapewni to prawidłowe funkcjonowanie bez żadnych problemów. U nas wszystko płynnie działa dzięki temu. Pomocny jest też dobry program magazynowy. My mamy niezawodny od Smart System http://www.system-smart.pl/oprogramowanie/program-magazynowy/ Intuicyjny w obsłudze i nie wymaga chronologicznego wprowadzania produktów. Zawiera wszystkie podstawowe dokumenty i daje możliwość druku zestawień. Oferują też program do fakturowania, który współpracuje z magazynem.
Cena drewnianych schodów

Najlepiej poszukac jakiegoś lokalnego stolarza. Sa[…]

Wymiana mebli

Przede mną wymiana mebli i zastanawiam się gdzie d[…]

Drzwi wewnętrzne

Rzuć okiem na drzwi wewnętrzne: https://www&#[…]

Drukarnia

A jakie miasto Cię interesuje? Ja ostatnio zamawia[…]

POSZUKUJEMY FACHOWCÓW DO WSPÓŁPRACY

Jeżeli jesteś parkieciarzem, montażystą lub stolarzem,
skontaktuj się z nami!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>